На виконання статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації співпрацює з особами, які достовірно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повідомлення про корупцію можна подати по телефону (0462) 67-88-11, на електронну пошту Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, іншими засобами поштового зв’язку, особисто.

Режим роботи телефонної лінії Департаменту: понеділок – п’ятниця: з 9-ої год. до 16-ої год., з перервою з 13-ої год. до 14-ої год., окрім святкових та неробочих днів.

Заступник директора Департаменту – начальник управління  планування цивільного захисту та оборонної роботи ЮРЧЕНКО Станіслав Дмитрович Ел. пошта
dcz_post@cg.gov.ua
(0462) 67-88-11 Щочетверга з 9.00 до 12.00, кабінет 205
Окрім святкових та неробочих днів

Розгляд повідомлень про корупцію проводиться у порядку, визначеному статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції».