23 Квітня 2019 09:46

Навчально-польові збори – 2019 завершено

18 квітня 2019 року на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись урочистості з нагоди закриття навчально-польових зборів для здобувачів освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування.

З 16 до 18 квітня 2019 року для юнаків та дівчат було організовано насичену навчально-виховну програму: практичні заняття, екскурсія до військової частини смт Гончарівське з оглядом військової техніки,  знайомство з роботою реанімобіля, вечір знайомств у рамках патріотичного проекту «Я - майбутнє України», перегляд художнього фільму «Крути 1918».

Здобувачі освіти виконали практичні стрільби з автомата Калашникова на стрільбищі в/ч 1688 смт Гончарівське Чернігівського району.

Привітали учасників Микола Конопацький, начальник Управління

23 Квітня 2019 09:40

Третій день навчально-польових зборів

Третій день навчально-польових зборів для хлопців і дівчат був не менш насиченим на події та враження.

У казармі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою о 06:00 годині пролунала команда «Навчальна тривога!». Хутко піднявшись із теплих ліжок, учасники зборів швидко одягнулись і вишикувались на плацу. Для них це було несподіванкою. Керівник зборів повідомив, що очікується повітряний удар противника і поставив задачу переміститися в запасний район. Під час пересування було відпрацьовано дії при повітряному нападі противника та при застосуванні зброї масового ураження, а також при артилерійському обстрілі.

Після навчальної тривоги учасники зборів повернулись до ліцею, де

23 Квітня 2019 09:35

Другий день навчально-польових зборів, виїзд до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району

Ранок другого дня для учасників навчально-польових зборів розпочався з переїзду до військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

На полігоні відбулися тренувальні заняття з виконання вправи стрільби з автомата Калашнікова, після яких кожен учасник навчально-польових зборів зробив десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата Калашнікова стала однією з найяскравіших подій дня для усіх без винятку учасників зборів.

За сприяння Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області було організовано навчальне місце, де всі учасники мали можливість

23 Квітня 2019 08:07

Патріотичний проект «Я – майбутнє України»

Ввечері усі здобувачі освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування, учасники навчально-польових зборів стали учасниками патріотичного проекту «Я – майбутнє України», організованого педагогами та вихованцями Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, у рамках якого мали змогу познайомитися.

Під час презентацій закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування ровесники ділилися своїм найкращим досвідом у проведенні різноманітних заходів патріотичного спрямування до найважливіших дат з історії українського народу – Дня Соборності України, Дня вишиванки, Дня Гідності і Свободи, Дня захисника України, Дня пам’яті та примирення та ін. На презентаційних світлинах –

17 Квітня 2019 07:57

Урочисте відкриття навчально-польових зборів

З метою формування почуття патріотизму у молодого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, четвертий рік поспіль проходять навчально-польові збори для понад 260 учнів 11-х класів дев’яти закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вже традиційно участь у заході беруть і дівчата, які вивчали предмет «Захист Вітчизни» за програмою для юнаків.

Організаторами заходу є Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })