<<<1 - 11 з 37>>>


15 Квітня 2021 12:23Новини

Увага! Установчі збори з формування складу Громадської ради при відділі освіти  Менської міської ради

УВАГА!

Установчі збори з формування складу Громадської ради при відділі освіти  Менської міської ради відбудуться 14.05.2021 (м.Мена, вул. Сергія Титаренка, 7, зала засідань).

Початок зборів о 14.00 год.

Детальніше: Повідомлення_установчі збори Громадської ради.pdf

26 Березня 2021 15:33Повідомлення

Всім освітянам Менської ТГ та батькам учнів про проходження оцінювання

Повідомляємо, що відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 12 березня 2021 року № 22.1/10-581 «Про проведення онлайн-опитування», у рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального

12 Березня 2021 11:50Новини

«Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь …» або Шевченківські дні в закладах освіти Менської громади

Щорічно після чудового свята весни – Міжнародного жіночого дня, у всій країні вшановують пам’ять величного поета, художника – Тараса Григоровича Шевченка.

Цьогоріч в закладах освіти Менської громади були на честь великого Кобзаря були оформлені тематичні виставки, проведено тематичні уроки, лінійки, конкурси присвячені

09 Березня 2021 12:32Новини

Прекрасне свято всіх жінок птахи несуть на крилах

З нагоди жіночого свята, 5 березня у Куковицькому ЗЗСО 1-3 ступенів, з дотриманням протиепідемічних заходів, проведена святкова лінійка, на якій учні та вчителі вітали усіх жінок,  дарували гарний настрій, пісні та вірші.

04 Березня 2021 14:15Новини

Керівники закладів загальної середньої освіти обговорили важливі питання галузі

04 березня 2021 року в приміщенні відділу освіти Менської міської ради було проведено нараду для керівників закладів загальної середньої освіти та Степанівського МНВК під головуванням начальниці відділу освіти І.Ф.Лук'яненко. Темою наради було організоване функціонування

22 Лютого 2021 12:34Новини

Вакцинація. За чи проти? Що про це каже закон

«Невакцинованих дітей не допустили до дитячого садочку»! Читали про таке? Час від часу ЗМІ вибухають обуреннями про вакцинацію дітей і право кожної родини самостійно вирішувати вакцинувати їм свою дитину чи ні. Може навіть хтось з Ваших знайомих чи оточуючих зіштовхувався з такою проблемою. Давайте обговоримо це питання

08 Грудня 2020 12:08Новини

Конференція «Synergy. IT Business & IT Education»

         У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Асоціацією «Інформаційні технології України» (надалі – Асоціація) на підставі Меморандуму від 18 листопада 2020 року інформуємо, що 23 грудня 2020 року Асоціацією заплановано проведення конференції «Synergy. IT Business & IT Education» в онлайн-форматі.

Детальніше: 

1_9-654.pdf

     

07 Жовтня 2020 11:45Новини

Учні Менської громади отримали першого шкільного автобуса

6 жовтня, школи Чернігівщини отримали тринадцять нових автобусів.

Комфортабельні автобуси вирушили до дев'яти громад: Бобровицької, Вертіївської, Городнянської, Корюківської, Комарівської, Менської, Носівської, Новобасанської, Семенівської і двох районів – Бахмацького і Новгород-Сіверського.

У Менській ОТГ це перший шкільний автобус.

https://www.facebook.com/watch/?v=789984201816858

 

07 Жовтня 2020 11:19Оголошення

Стартував "Фестиваль ідей"

У Менській громаді стартував "Фестиваль ідей"

6 жовтня стартував "Фестиваль ідей" для дітей та молоді шкільного віку.

У фестивалі може брати участь молодь від 14 років, яка має ідеї для розвитку громади, покращення та урізноманітнення життя дітей та молоді в громаді, знає, як зробити її дружньою до дітей та молоді.

Фестиваль триватиме до 25 жовтня.

Пропозиції можна надсилати за такими посиланнями:

Facebook:

https://www.facebook.com/menaotgyouthcommunity2020

Telegram: t.me/festival_idei

E-mail: sneshana_vladimirovna@ukr.net

Всі ідеї будуть зібрані в базу даних і представлені міському голові та іншим працівникам міської ради.

Джерело:  https://bit.ly/36DoTeM

02 Жовтня 2020 09:07Новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні колеги, дорогі освітяни Менщини!!!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями, це мистецтво, обране за покликом серця. У цей святковий день висловлюємо вам щиру вдячність за вашу працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаємо вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму і довгої людської пам’яті.

02 Жовтня 2020 09:05Новини

Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти

30 вересня 2020 року, Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах з 2022 року.

«Затвердження і впровадження Державного стандарту базової середньої освіти – це продовження реформи “Нова українська школа” у 5-9 класах. Документ визначає структуру та зміст базової середньої освіти і передбачає запровадження низки інноваційних підходів, зокрема – під час оцінювання результатів та організації освітнього процесу. Стандарт базової освіти тісно пов’язаний зі Стандартом початкової освіти, оскільки продовжує ідею компетентнісного підходу та інших реформаторських засад», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Державний стандарт визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах базової середньої освіти, дає загальну характеристику змісту навчання, пояснює вимоги до обов’язкових результатів навчання та орієнтири для їхнього оцінювання.

У документі чітко окреслено ключові компетентності, якими мають оволодіти школярі по закінченню кожного з двох циклів – адаптаційного (5-6 класи) і базового предметного навчання (7-9 класи), та наскрізні вміння.

Перелік основних компетентностей виглядає так: 

 1. вільне володіння державною мовою,
 2. здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами,
 3. математична компетентність,
 4. компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій,
 5. інноваційність,
 6. екологічна компетентність,
 7. інформаційно-комунікаційна компетентність,
 8. навчання впродовж життя,
 9. громадянські та соціальні компетентності,
 10. культурна компетентність,
 11. підприємливість і фінансова грамотність.

Стандарт стане основою для розроблення типової освітньої програми для базової школи, яка складатиметься з варіантів типових навчальних планів та каталогів модельних навчальних програм, а також інших освітніх програм згідно з вимогами Закону «Про повну загальну середню освіту».

<<<1 - 11 з 37>>>