Перелік підприємств житлово-комунального господарства, що надають інформацію Департаменту ЕТЗ та ЖКГ Чернігівської ОДА

 



п/п

Назва житлово-комунальних підприємств і організацій

Поштова адреса

Телефон

Прізвище, ім'я та по батькові керівника підприємства

Вид діяльності

  І. Теплопостачальні підприємства

1.

ТОВ «НіжинТепло-Мережі»

16600
м.Ніжин, вул.Глібова, 1

(046-31)

7-11-97

В.о. директора Ісаєнко Любов Миколаївна

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

2.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУН-ЕНЕРГО"

14000
м. Чернігів, вул. Реміснича, 55б

(046-2)

77-43-24

Геращенко Віктор Михайлович

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

3.

Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатепло- комуненерго"

16400
м.Борзна, 
вул. Незалежності, 2

(046-53)
2-10-93

Шибіка Вадим Юрійович

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

4.

КП "Носівські теплові мережі"

17100
м.Носівка, вул.Вокзальна, 6

(046-42)
2-74-44

Грудін Костянтин Вікторович

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

5.

ПП «Спеціальна Енергетична Компанія»

14021
м.Чернігів,
вул.Любецька, 60-а

(046-2)
651-101

Козлов Віктор Олексійович

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

6.

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА»

14014
м.Чернігів,
вул.Ушинського,23

(046-2)
653-712

Т.в.о. директора Щербина Олексій Юрійович

Постачання теплової енергії та постачання гарячої води

ІІ. Водопровідно-каналізаційні підприємства

1.

КП "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради

14017
м.Чернігів, вул.Жабинського, 15

(046-2)
64-90-91
67-72-99

Малявко Сергій Михайлович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

2.

КП ВКГ «Ічень»

16700
м.Ічня,
вул.Скубана, 1а

(046-33)
2-15-59

Царенко Іван Григорович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

3.

КП "Бахмач-водсервіс"

16500
м.Бахмач, вул.Чернігівська, 58

(046-35)
4-42-65
4-30-28

Клепач Володимир Олександрович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

4.

КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»

16600
м.Ніжин, вул.Козача, 5

(046-31)
2-33-09

Лабузький Петро Михайлович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

5.

КП "Вода"

16200
смт Короп, 
вул. Вознесенська, 2А

(046-56)
2-15-57

 Бориско Іван Федорович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

6.

КП «Корюківкаводо-канал»

15300
м.Корюківка, пров.Вокзальний, 9

(046-57)
2-12-96

Бабич Сергій Володимирович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

7.

КП "Водпостач"                смт Ріпки

15000
смт Ріпки, 
вул.Свято-миколаївська, 160а

(046-41)
2-11-09

Качан Микола Іванович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

8.

ТОВ "Менський комунальник"

15600
м.Мена, 
вул.Чехова, 35

(046-44)
3-13-93

2-18-08

Зима Василь Юхимович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

9.

КП "Ревна"

15400
м.Семенівка, вул.Калинова, 3

(046-59)

2-01-10

Субота Володимир Іванович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

ІІІ. Виробничі управління житлово-комунального господарства

1.

КП «Міськдобробут»

17400
м. Бобровиця,
вул.Лупицька, 4

(046-32)
2-15-96

2-55-73

В.о.директора                Дудар Георгій Петрович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій

2.

КП "Борзна-Комунальник"

16400
м.Борзна, вул.Г.Барвінок, 36-а

(046-53)
3-44-52

Галепа Микола Петрович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами, благоустрій міста

3.

КП "Господар"

17600
смт Варва, вул.Шевченка, 18

(046-36)
2-11-35

Ломака Олександр Євгенович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, управління багатоквартирними будинками, поводження з побутовими відходами

4.

Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства

15100
м.Городня, 
вул. Льонозаводська, 12

(046-45)
2-17-54
2-15-73

Крупеніч Володимир Миколайович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

5.

КП «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства»

16700
м.Ічня, 
вул.Свято-преображенська, 12а

(046-33)
2-16-09

Кирій Володимир Миколайович

Поводження з побутовими відходами

6.

КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

16300
смт Куликівка, вул.Набережна, 5

(046-43)
2-17-88

Зубок Микола Віталійович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами

7.

КП "Козелецьводоканал"

17000
смт Козелець, вул.І.Франка, 15

(046-46)
2-14-98

Сочивець Руслан Олександрович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами

8.

КП «Ладан-Послуга»          Ладанської селищної ради

17583
          смт Ладан,          вул.Миру, 69

(046-37)

7-73-39

Голина Вікторія Вікторівна

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами

9.

ТОВ "Комунальник"

16000
м.Новгород-Сіверський, вул.Зелена, 24

(046-58)
3-17-13

2-31-94

Сташук Павло Іванович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

10.

КП "Носівка-комунальник"

17100
м.Носівка, вул.Суворова, 55

(046-42)
2-11-96

Т.в.о. начальника  Пустовгар Олег Васильович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами

11.

Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства

17044
Козелецький р-н
м.Остер, 
вул.1 Травня, 46

(046-46)
3-19-78

3-13-94

Музика Федір Андрійович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення

12.

КП "Прилукитепло-водопостачання"

17500
м.Прилуки, вул.Садова, 104

(046-37)
3-39-36

Гавриш Андрій Анатолійович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання теплової енергії та постачання гарячої води

13.

КП «Комунгосп»

17300
смт Срібне,
вул.Миру, 94

(046-39)
2-14-58

Михайлюк Володимир Андрійович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

14.

КП «Сосницьке КЖУ»

16100
смт Сосниця,

вул. Б.Хмельницького, 6

(046-55)
2-12-32
2-03-24

Сорока Олександр Анатолійович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

15.

Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства

17200
смт Талалаївка, вул.Комунальна, 4

(046-34)
2-14-58

Кобиш Олександр Григорович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

16.

ПрАТ "Комунальник"

15200
м.Сновськ, 
вул.Незалежності, 106

(046-54)

2-12-61

Дуля Анатолій Миколайович

Централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, поводження з побутовими відходами

IV.  Житлово-експлуатаційні організації

1.

КП «Борзнажитлосервіс»

16400
м. Борзна,
вул. Г.Барвінок, 31

(046-53)
2-16-96

Івахно Юрій Вікторович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

2.

ТОВ "Бахмацька ЖЕК"

16500
м.Бахмач, вул.Південна, 2

(046-35)
2-15-43

Дзюба Микола Іванович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

3.

Бахмацьке КВП «Комунальник»

16500
м.Бахмач
вул.Південна, 48

(046-35)
2-13-74

Шевченко Євгеній Миколайович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами, зовнішнє освітлення та благоустрій населеного пункту

4.

Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця

15100
м.Городня, вул.Чумака, 4

(046-45)
2-11-98

Нестеренко Микола Григорович

Управління багатоквартирними будинками, поводження з побутовими відходами

5.

Корюківська житлово-експлуатаційна контора

15300
м.Корюківка, 
пров. Індустріальний, 12

(046-57)
3-44-00

Жоголко Андрій Олександрович

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами

6.

КП «Керуюча компанія «Північна»

16612
м. Ніжин, 
вул.Космонавтів,43

(046-31)
7-44-85,

4-24-41

Шаповалов Дмитро Олександрович

Управління багатоквартирними будинками

7.

КП "Служба Єдиного Замовника"

16600
м.Ніжин,
вул.Небесної сотні, 14

(046-31)
7-19-30

Борисенко Микола Дмитрович

Управління багатоквартирними будинками

8.

КП «Прилукижитлобуд»

17500
м.Прилуки,
вул.1 Травня, 109-а

(046-37)
3-30-94

Голік Людмила Валеріївна

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій/ управління багатоквартирними будинками

9.

Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця

15000
смт Ріпки, вул.Святомиколаїв-ська, 129

(046-41)
2-13-03

Крикунова Людмила Миколаївна

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

10.

КП «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця

15200
м.Сновськ, 
вул.Вишнева,53

(046-54)
2-19-19

Кошова Ганна Іванівна

Управління багатоквартирними будинками, поводження з побутовими відходами, благоустрій міста

11.

КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

14027
м.Чернігів, вул.Академіка Павлова, 13

(046-22)
3-50-32

Пригара Віктор Васильович

Управління багатоквартирними будинками

12.

КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради

14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 15

(046-2)
675-046

Морський Віталій Іванович

Управління багатоквартирними будинками

13.

КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради

14032
м.Чернігів, вул.Доценка, 25-б

(046-22)
3-01-62

Лущай Ігор Олександрович

Управління багатоквартирними будинками

14.

КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради

14026
м.Чернігів, вул.Незалежності,  14-а

(046-22)
5-81-20

Рогова Ольга Георгіївна

Управління багатоквартирними будинками

15.

Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м.Чернігів

14027
м.Чернігів,

пр-т Перемоги, 203 А

(046-22)
3-32-22

Прищеп Володимир Миколайович

Управління багатоквартирними будинками

V. Інші підприємства

1.

КП "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 33

 

(046-2)
676-057

Обушний Олег Олексійович

Технічна інвентаризація будівель

2.

КП "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

16600
м.Ніжин, вул.Покровська, 18

(046-31)

2-50-57
2-01-23

Охримюк Ніна Марківна

Технічна інвентаризація будівель

3.

КП "Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

17500
м.Прилуки, вул.Земська, 4

(046-37)

7-35-26

Голік Сергій Анатолійович

Технічна інвентаризація будівель

4.

КП "Новгород-Сіверське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

16000
м.Новгород- Сіверський, вул.Поштова, 6

(046-58)

2-12-43

3-15-12

Котова Людмила Михайлівна

Технічна інвентаризація будівель

5.

КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради

14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 168-а

(046-22)
3-80-38,

3-20-26

Стах Артем Юрійович

Озеленення міста

6.

КП «Семенівське» Семенівської міської ради

15400
м.Семенівка 
вул.Червона Площа, 24

(046-59)

2-01-68
 

Коленченко Дмитро Миколайович

Поводження з побутовими відходами, благоустрій міста, вуличне освітлення

7.

КП «Благоустрій» Корюківської міської ради

15300
м.Корюківка 
вул.Костюк Галини, 16

099-152-27-49

Селюк Анатолій Михайлович

Благоустрій міста

8.

КП «АТП- 2528» Чернігівської міської ради

14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 173

(046-2)
94-00-18

Волок Руслан Валерійович

Поводження з побутовими відходами, надання транспортних послуг

9.

КП "Міськсвітло" Чернігівської міської ради

14007
м.Чернігів, вул.Робітнича, 6

(046-2)
612-895 

Хажевскас Дмитро Олександрович

Ремонт та будівництво
шляхів

10.

КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради

14017
м.Чернігів, вул.Старобілоуська, 6

(046-2)
67-65-97

Куліш Володимир Миколайович

Надання  ритуальних 
послуг

11.

КП «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради

14000

м.Чернігів

вул. Шевченка, 33 А

(046-2)
60-44-53

Гоголь

Микола Олександрович

Обслуговування наземного транспорту

12.

ДП «Комунальник» Городнянського ВУЖКГ

15100
м.Городня,
вул. Чумака,4

(046-22)
2-11-33

Дьяченко
Валентина Миколаївна

Благоустрій міста