ЗАТВЕРДЖЕНО: рішенням районної ради від 10 листопада 2011 року „Про план роботи районної ради на 2012 рік”

П Л А Н роботи районної ради на 2012 рік.

І.Перелік основних питань для розгляду на пленарних засіданнях ради.

І квартал.

1. Звіт про виконання Програми соціального і економічного розвитку району за 2011 рік. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

2. Звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

3.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за 2011 рік. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

4.Про стан врегулювання земельних відносин в районі . Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

5.Про затвердження програми розвитку бджільництва в Городнянському районі на 2012-2014 роки. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

6.Звіт про виконання рішення районної ради від 25.12.2009 року “Про затвердження районної програми зайнятості населення 2010-2011 роки”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

7.Звіт про виконання рішення районної ради від 25.12.2008 року “Про затвердження районної програми “Протидії захворюванню на туберкульоз на 2009-2011 роки”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров»я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

8.Звіт про виконання рішення районної ради від 26.12.2006 року “Про районну Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2007 – 2011 роки”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

9.Звіт про виконання рішення районної ради від 30.12.2010 року “Про затвердження Програми робіт з грошової оцінки земель населених пунктів Городнянського району на 2011 рік”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,екології та природних ресурсів.

10.Звіт про виконання рішення районної ради від 28.10.2008 року “Про затвердження програми поповнення бібліотечних фондів Городнянського району на період до 2011 року”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної сфери, сім»ї та молоді.

П квартал.

1.Звіт заступника голови районної державної адміністрації, начальника управління агропромислового розвитку про виконання програми соціально-економічного розвитку району, рішень ради із зазначеного питання, здійснення делегованих радою повноважень, згідно посадових обов»язків. Готує районна державна адміністрація.

2.Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

3.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за І квартал 2012 року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

4.Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2011 року “Про делегування повноважень районній державній адміністрації” в частині забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих районною радою. Готує районна державна адміністрація.

5.Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2011 року “Про делегування повноважень районній державній адміністрації” в частині реалізації державної політики на території району по забезпеченню розвитку усіх видів освіти. Готує районна державна адміністрація.

6.Інформація депутатів про свою депутатську діяльність (за погодженням з керівниками депутатських фракцій). Готують депутати районної ради.

Ш квартал

1.Звіт першого заступника голови районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку району, рішень ради із зазначеного питання, здійснення делегованих радою повноважень, згідно посадових обов»язків, за І півріччя 2012 року. Готує районна державна адміністрація.

2.Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

3.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за І півріччя 2012 року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку,зайнятості населення та бюджету.

4.Заслуховування звіту постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету. Готує постійна комісія районної ради.

5.Інформація депутатів про свою депутатську діяльність (за погодженням з керівниками депутатських фракцій). Готують депутати районної ради.

ІV квартал

1.Про районний бюджет на 2013 рік. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

2.Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку району на 2013 рік. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

3.Звіт заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних та політико-правових питань про виконання програми соціально-економічного розвитку району, рішень ради із зазначених питань, здійснення делегованих радою повноважень, згідно посадових обов»язків. Готує районна державна адміністрація.

4.Заслуховування інформації прокурора району та керівника районного відділу внутрішніх справ про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району. Готують: прокуратура району, районний відділ внутрішніх справ.

5.Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

6.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за 9 місяців 2012 року. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

7.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження Середньострокової програми соціально-економічного розвитку Городнянського району на 2011-2015 роки “Городнянщина – 2015”. Готують: районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

8.Про хід виконання рішення районної ради від 21 червня 2011 року “Про делегування повноважень районній державній адміністрації” в частині реалізації державної політики на території району по забезпеченню розвитку фізичної культури і спорту. Готує районна державна адміністрація.

9.Інформація депутатів про свою депутатську діяльність (за погодженням з керівниками депутатських фракцій). Готують депутати районної ради.

Примітка: Крім планових питань на розгляд пленарних засідань сесії районної ради, питання вносять протягом року - голова районної ради, голова райдержадміністрації, постійні комісії та депутати районної ради, за умови дотримання вимог Регламенту роботи районної ради шостого скликання.

П.План діяльності на 2012 рік з підготовки проектів регуляторних актів районної ради та внесення змін до діючих.

І півріччя

Про внесення змін і доповнень до діючих регуляторних актів районної ради з питань оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затверджених рішенням районної ради від 21 червня 2011 року “Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району», а саме: - Положення про порядок передачи майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району в оренду; - Методика розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району; - Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району. Готують: постійні комісії районної ради, виконавчий апарат районної ради.

Внесення змін до діючого регуляторного акту районної ради “Про затвердження ставок єдиного податку для суб»єктів господарювання – фізичних осіб у новій редакції”, затвердженого рішенням районної ради від 26 серпня 2010 року. Готує районна державна адміністрація.

Ш.Питання, які плануються для розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету

І квартал

1.Про виконання Програми соціального і економічного розвитку району за 2011 рік.

2.Про виконання районного бюджету за 2011 рік.

П квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 26.08.2010 року “Про затвердження районної Програми збереження архівних фондів на 2010-2012 роки” та стан її фінансування.

Ш квартал

1.Про виконання Програми соціального і економічного розвитку району за I півріччя 2012 року.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 25.12.2011 року “Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Городнянського району на 2011-2015 роки та стан її фінансування”.

ІV квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 25.02.2011 року “Про Програму інформатизації Городнянського району на 2010-2012 роки” та стан її фінансування.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 30.12.2010 року “Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки” та стан її фінансування.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

І квартал

Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2011 року “Про затвердження Програми з охорони навколишнього природного середовища Городнянського району на 2011-2015 роки” та стан її фінансування.

П квартал

Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2011 року “Про затвердження Програми використання та охорони земель Городнянського району на 2011-2020 роки” та стан її фінансування.

Ш квартал

1.Про стан використання земель резерву, запасу, невитребованих паїв та сплати орендної плати і податку.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження Програми заходів створення нових лісів на території Городнянського району на період до 2015 року” та стан її фінансування.

ІV квартал

1.Про якість питної води в районі та шляхи забезпечення населення питною водою.

2.Про стан зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин в районі.

Постійна комісія з питань законності, безпечної життєдіяльності, регламенту та депутатської діяльності

І квартал

1.Про аналіз притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів районної ради пов»язаних з їх службовою діяльністю в 2011 році.

2.Про участь депутатів районної ради в сесіях та засіданнях її органів.

П квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 25.02.2011 року “Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Городнянського району на 2011-2013 роки” та стан її фінансування.

2.Про стан боротьби з самогоноварінням, незаконною реалізацією спиртосумішей та сурогатів на території району.

Ш квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2011 року “Про затвердження районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки” та стан її фінансування.

2.Про стан та заходи щодо профілактики наркоманії в районі.

ІV квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 25.02.2011 року “Про затвердження Програми створення і використання матеріальних ресурсів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки” та стан її фінансування.

2.Про забезпечення безпеки дорожнього руху та стан аварійності в районі.

Постійна комісія з питань гуманітарної сфери сім»ї та молоді

І квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 30.12.2010 року “Про затвердження районної Програми “Городнянщина для дітей на період 2011-2016 роки” та стан її фінансування.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2007 року “Про затвердження районної Програми „Культурно-мистецька освіта на 2007–2012 роки” та стан її фінансування.

П квартал

Про хід підготовки оздоровлення і відпочинку дітей під час літніх канікул та шляхи його покращення (спільно з комісією з питань охорони здоров»я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС).

Ш квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження районної Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки” та стан її фінансування.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження районної програми Шкільний автобус на 2011-2015 роки та стан її фінансування”.

ІV квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження районної цільової програми розвитку позашкільної освіти на 2011-2017 роки” та стан її фінансування.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 27.09.2011 року “Про затвердження районної програми Забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району ліцензійними електронними засобами навчального призначення та мультимедійним обладнанням на на 2011-2016 роки” та стан її фінансування.

Постійна комісія з питань охорони здоров»я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС

І квартал

1.Про хід виконання рішення районної ради від 18.05.2010 року “Про затвердження Програми забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів району на 2010-2020 роки” та стан її фінансування.

2.Про хід виконання рішення районної ради від 18.05.2010 року “Про затвердження районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки” та стан її фінансування.

П квартал

Про хід підготовки оздоровлення і відпочинку дітей під час літніх канікул та шляхи його покращення (спільне засідання з постійною комісією з питань гуманітарної сфери, сім»ї та молоді).

Ш квартал

Про готовність лікувально-профілактичних закладів району до роботи в зимових умовах.

ІV квартал

Про стан медичного обслуговування сільського населення та забезпечення сільських медичних закладів району санітарним автотранспортом.

Постійна комісія з питань управління та розпорядження об»єктами комунальної власності і тарифної політики

І квартал

1.Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств району за 2011 рік.

2.Про нормативи відрахувань до районного бюджету частини прибутку комунальних комерційних підприємств районної ради на 2012 рік.

ІІ квартал

1.Про стан надходження орендних платежів від оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району за 2011 та І півріччя 2012 року.

2.Внесення змін Про внесення змін і доповнень до діючих регуляторних актів районної ради з питань оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затверджених рішенням районної ради від 21 червня 2011 року “Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району”, а саме: - Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району в оренду; - Методику розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району; - Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

ІІІ квартал

Про ефективність використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, управління яким делеговано райдержадміністрації.

ІV квартал

1.Про затвердження Переліку об»єктів майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підлягають відчуженню у 2013році.

2.Про стан надходження платежів від відчуження майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у 2012 році.

Примітка. Крім зазначених в планах роботи питань, постійні комісії за дорученням районної ради, голови, заступника голови ради та за власною ініціативою, розглядають і інші питання (частина шоста статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”).

ІV.Підвищення професійного рівня депутатів районної ради

Вивчення депутатами законів України та інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

1.Конституція України. Загальні засади. Місцеве самоврядування. Забезпечує виконавчий апарат районної ради.

2.Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Організаційно-правова основа місцевого самоврядування. Повноваження районної ради. Забезпечує виконавчий апарат районної ради.

3.Закон України „Про статус депутатів місцевих рад”. Обов»язки депутата місцевої ради у раді та її органах. Депутатський запит та порядок його розгляду. Депутатське звернення. Депутатська етика. Забезпечує виконавчий апарат районної ради.

4.Земельний кодекс України. Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин. Забезпечує відділ держкомзему у Городнянському районі.

5.Бюджетний кодекс України. Складання, розгляд, затвердження, виконання та звітність місцевих бюджетів. Забезпечує фінансове управління райдержадміністрації.

6.Регламент роботи районної ради шостого скликання. Забезпечує виконавчий апарат районної ради.