12 березня 2018

23 серпня 2018 року

 
   

                  

Генеральному прокурору України

Ю.В. ЛУЦЕНКУ

 

Міністру внутрішніх справ

А.Б. АВАКОВУ

 

Голові Служби безпеки України
В.С. ГРИЦАКУ

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

 

Шановний Арсене Борисовичу!

 

Шановний Василю Сергійовичу!

 

         Талалаївський район Чернігівської області вже довгий період часу потерпає від гострої криміногенної ситуації, спричиненої системними злочинними діями з боку об’єднаної групи осіб. Упродовж останніх трьох років місцеву громаду накрила серія підпалів автотранспорту і будівель підприємців, вимагання грошей за ведення підприємницької діяльності, розповсюдження наркотиків, побої громадян, і ці випадки правопорушень мають тенденцію до продовження. Постраждалі зверталися у правоохоронні органи, але до цього часу усі резонансні справи залишилися не розкритими, а винні не притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Місцеві представники правоохоронних органів відверто саботують розкриття цих злочинів, ігнорують звернення громадян і більше того – прикривають діяльність криміналітету.

У серпні у районному центрі Талалаївка пройшла акція протесту під гаслом «Бездіяльність влади та правоохоронців». Місцеві жителі озвучили своє занепокоєння загостренням криміногенної ситуації у Талалаївському районі і висловили обурення щодо бездіяльності місцевої влади і правоохоронних органів, які в цій ситуації залишаються малоефективними. Ці питання постійно обговорюються на сесіях районної і селищної рад, на яких присутні представники правоохоронних органів району, однак це не вплинуло на обстановку у громаді зі злочинами, які навпаки лише загострюються. Депутати всіх рівнів, громадськість району зверталися до правоохоронних органів щодо цієї ситуації, але перевіркою розслідування цих злочинів займаються ті самі особи, які їх і розслідували.

         Зважаючи на викладене вище, просимо Вашого безпосереднього втручання та негайного введення на територію району військ Національної гвардії України задля врегулювання криміногенної ситуації і відновлення контролю обстановки з боку правоохоронних органів. Також просимо провести неупереджене і результативне розслідування резонансних злочинів, провести перевірку та дати відповідну оцінку діяльності працівників правоохоронних органів Талалаївського району.

Мешканці Талалаївського району доведені до відчаю діями злочинної групи, яка тероризує людей вже не один рік, та очікуванням законної  реакції з боку правоохоронних органів.

Сподіваємося на Вашу принципову позицію та відновлення законності на території Талалаївського району.

 

З повагою,

 

Голова Талалаївської  районної державної адміністрації

                                                             А.П.Дупа

Голова Талалаївської
районної ради

Ю.В. Дзюбан

Талалаївський селищний голова

Ю.Є.Величко