23 жовтня 2013
Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2017 року.doc
____________________________________________
Програма економічного і соціального розвитку Талалаївського району на 2018 рік.doc
____________________________________________
Моніторинг використання коштів ДФРР, субвенції з державного бюджету станом на 26.12.2017.xls
Моніторинг використання коштів ДФРР, субвенції з державного бюджету станом на 30.11.2017.xls
Моніторинг використання коштів ДФРР субвенції з державного бюджету станом на 16.11.2017.xls
____________________________________________
Використання електронної системи ProZorro при здійсненні допорогових закупівель розпорядниками бюджетних коштів району за 9 місяців 2017 року
За 9 місяців 2017 року підпорядкованими розпорядниками бюджетних коштів району оголошено у системі ProZorro 110 процедур допорогових закупівель.
Сума коштів за договорами, укладеними за результатами торгів у системі ProZorro, становить 1 772,75 тис. грн.
Питома вага коштів, використаних розпорядниками через систему ProZorro становить 67,4%.
____________________________________________
Використання електронної системи ProZorro при здійсненні допорогових закупівель розпорядниками бюджетних коштів району за І квартал 2017 року
Протягом І кварталу 2017 року підпорядкованими розпорядниками бюджетних коштів району оголошено у системі ProZorro 36 процедур допорогових закупівель.
Сума коштів за договорами, укладеними за результатами торгів у системі ProZorro, становить 1 278,2 тис. грн.
Питома вага коштів, використаних розпорядниками через систему ProZorro у І кварталі, становить 74%.
____________________________________________
Моніторинг соціально економічного розвитку районів області за підсумками 2016 року.xls
____________________________________________
Конкурс талантів видавництва «ОВК»
На літературний конкурс приймаються рукописи творів у наступних номінаціях:
1) Літературно-художні твори:
- роман (детективний, фантастичний, філософський, пригодницький, історичний тощо);
- повість (історична, соціально-побутова тощо).
2) Наукові твори (юриспруденція, філософія, економіка тощо).
Участь у конкурсі безкоштовна.
Вік учасників: не обмежений.
Мова конкурсу: українська.
Строк прийому творів: з 01.12.2016 року по 31.03.2017 року.
Підведення підсумків: до 15.05.2017 року.
Умови конкурсу:
На конкурс приймаються тільки оригінальні твори, написані у будь-який час, незалежно від участі у будь-яких конкурсах, але які раніше не публікувалися, не виконувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам. Тематика творів довільна. Від одного учасника приймається лише один твір.
Обсяг роботи повинен складати від 10 авторських аркушів (1 авторський аркуш – 40 000 друкованих знаків з пробілами або приблизно 22 сторінки друкованого тексту).
До рукопису творів окремо додаються заява (у довільній формі), а також відомості про автора (справжні прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, освіта, номер телефону, місце навчання/роботи, електронна пошта, сайт, сторінка у соціальних мережах – за наявності, коротка творча біографія, фотографія, назва номінації, назва твору, псевдонім у конкурсі).
Не розглядатимуться твори, які носять антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або порнографічні сцени; написані суржиком, містять плагіат.
Детально про вимоги до оформлення твору за посиланням: http://goo.gl/QbGyTG
Рукопис надсилати в одному примірнику на адресу: 04212, м. Київ, вул. Зої Гайдай, буд. 5, або на e-mail: [email protected]. Телефон для довідок: (044) 428-01-74, (096) 785-46-63, (068) 964-11-96.
За результатами конкурсу будуть визначені по 1 переможцю у кожній номінації, кожен з яких матиме можливість надрукувати свій твір за рахунок видавництва та отримати гонорар згідно з умовами авторського договору з Видавництвом «ОВК».
Додаткова інформація: http://owk.com.ua/konkurs.html
Бажаючих взяти участь просимо звернутися до сектору економічного розвитку Талалаївської районної державної адміністрації, тел. 2-16-23.
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
________________________________________
Про підсумки використання у 2016 році коштів ДФРР та субвенції
на соціально-економічний розвиток окремих територій
У звітному році забезпечено 100% освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у розмірі 3 150,0 тис. грн. Забезпечено співфінансування з місцевого бюджету в сумі 92,5 тис. грн (100% до потреби).
69,0% (2 172,4 тис. грн) цих коштів спрямовано на виконання заходів з енергозбереження, а саме:
1) «Реконструкція будівлі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів з впровадженням теплореновації по вул. Радянська, 38 в смт. Талалаївка Чернігівської області»;
2) «Капітальний ремонт дитячого ясла-садка "Сонечко" (заміна вікон) в смт Талалаївка Чернігівської області»;
3) «Реконструкція будівлі Червоноплугатарської ЗОШ І-ІІІ ступенів з впровадженням теплореновації по вул. Лесі Українки, 12 в с. Плугатар, Талалаївського району, Чернігівської області з виділенням черговості: І-черга – реконструкція існуючої твердопаливної котельні, ІІ-черга – заміна віконних блоків».
На добудову І черги артезіанської свердловини та водонапірної башти із станцією знезалізнення, смт Талалаївка використано 362,5 тис. грн.
Також кошти використані для придбання:
- мультимедійних проекторів, екранів та комп'ютерної техніки для закладів освіти Талалаївського району - 190,0 тис. грн;
- медичного обладнання та комп’ютерної техніки для Талалаївської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги – 125,0 тис. грн;
- меблів та побутової техніки для дитячого садочка «Сонечко» в смт Талалаївка – 150,0 тис. грн;
- велосипедів для Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 16,0 тис. грн;
- музичних інструментів для районного будинку культури та школи мистецтв – 82,0 тис. грн.
За кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) продовжувалися роботи по добудові Талалаївської центральної районної лікарні.
Було заплановано використати 3 506,482 тис. грн, використано 2 285,4 тис. грн (2 056 861,7 грн коштів ДФРР та 228 540,18 грн коштів співфінансування з районного бюджету).
У 2016 році було розпочато ремонтні роботи у підвальному приміщенні блоків №2-3: внутрішньо-оздоблювальні роботи, проведено мережі електропостачання, водопостачання, водовідведення та вентиляції. Облаштована шахта для ліфта (готовність 100%), машинне відділення для ліфта (готовність 80%), резервуар для води ємністю 200 м3 (готовність 92%); проводилися роботи по утепленню фасаду блоків №2-3; були розпочаті роботи по облаштуванню під’їздів швидкої допомоги та під’їзної дороги, зокрема: встановлені бордюри, засипано пісок, завезено щебінь.
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
План проведення виставко-ярмаркових заходів у Талалаївському районі на 2017 рік.doc
__________________________________________
Стратегія сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року
Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 жовтня 2016 року № 618 розпочато роботу з розробки Плану з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року.
Сектором економічного розвитку райдержадміністрації надано Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації 3 проектні ідеї до Каталогу проектних карток Плану заходів.
форма 1 Надання послуг з реабілітації учасникам АТО та членам їх сімей.doc
форма 2 Організація дистанційно керованої самоосвіти.doc
форма 3 Будівництво елеватора ТОВ Агрітал смт Талалаївка.doc
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Використання електронної системи ProZorro при здійсненні допорогових закупівель розпорядниками бюджетних коштів району за січень-грудень 2016 року
У системі електронних державних закупівель ProZorro зареєстровані усі головні та підпорядковані розпорядники бюджетних коштів району.
Протягом 2016 року підпорядкованими розпорядниками бюджетних коштів району оголошено у системі ProZorro 45 процедур допорогових закупівель, з них: 28 (62%) – успішно проведених та 17 таких, що не відбулись.
Сума коштів, заявлених у системі ProZorro за успішно проведеними процедурами становить 2 492,25 тис. грн.
Сума коштів за договорами, укладеними за результатами торгів у системі ProZorro становить 2 304,895 тис. грн. Економія складає 187,355 тис. грн (7,5%).
Питома вага коштів, використаних розпорядниками через систему ProZorro становить 64%.За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Завершення будівництва об’єкту «Капітальний ремонт дитячого ясла-садка "Сонечко" (заміна вікон) в смт Талалаївка Чернігівської області»
За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році завершено будівництво об’єкту «Капітальний ремонт дитячого ясла-садка "Сонечко" (заміна вікон) в смт Талалаївка Чернігівської області».
Замінено 45 дерев’яних вікон на металопластикові. Освоєно 462,4 тис. грн.
Декларація про готовність до експлуатації об’єкта від 15 грудня 2016 року № ЧГ 143163501005.
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Впровадження теплореновації в учбових закладах
У 2016 році виконані роботи по реконструкції будівлі Талалаївської ЗОШ Ш І-ІІІ ступенів з впровадженням теплореновації по вул. Радянська, 38 в смт Талалаївка Чернігівської області за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Замінено 159 дерев’яних вікон на металопластикові. Освоєно 970,3 тис. грн.
Даний об’єкт являється об’єктом незавершеного будівництва, так як в проектно-кошторисній документації передбачені роботи на реконструкцію санвузлів спортзалу школи. Дані роботи планується виконати в 2017 році.
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Використання коштів субвенції з державного бюджету
У 2016 році виконані роботи по реконструкції будівлі Плугатарської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Червоноплугатарської) з впровадженням теплореновації по вул. Лесі Українки, 12 в с. Плугатар Талалаївського району з виділенням черговості: І-черга – реконструкція існуючої твердопаливної котельні, ІІ- черга – заміна віконних блоків за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Встановлено 4 нових котли на твердому паливі, 2 нові димові труби, 4 насоси для перекачки води, замінено дверний блок, бетонні поли, а також виконані опоряджувальні роботи в котельні. Освоєно 800,3 тис. грн.
Даний об’єкт являється об’єктом незавершеного будівництва, так як роботи по другій черзі будівництва планується виконати в 2017 році.
За інформацією сектору економічного
розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Програма Competitive College Club для школярів та студентів
Competitive College Club (ССС) є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів.
Дедлайн - 16 січня 2017 р.
ССС включає в себе різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції інтерв’ю, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей. Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів.
Для того, щоб стати членом ССС, необхідно заповнити заявку за посиланням!
Щоби взяти участь у програмі, необхідно відповідати таким критеріям:
• бути учнем середньої школи (9–11 класи), студентом університету або молодим фахівцем;
• бути зацікавленим у навчанні у США за бакалаврською або магістерською програмами чи аспірантурі;
• бути академічно успішним студентом зі співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальні роки;
• написати коротке есе та пройти співбесіду.
Участь безкоштовна.
Контакти:
• Програма Competitive College Club
• [email protected] +380442893952
________________________________________
Програма міні-грантів для підтримки проектів у сфері охорони психічного здоров'я від Британського благодійного фонду BEARR Trust
Дедлайн - 1 лютого 2017 р.
Для участі у Програмі необхідно заповнити заявку англійською мовою та направити її на електронну адресу [email protected].
Умови конкурсу можна знайти на сайті http://www.bearr.org/small-grants-scheme-2017/.
Також на сайті знайдете корисні документи:
- рекомендовану структуру грантової заявки;
- поради до написання грантової заявки;
- список питань для самоперевірки.
Із запитаннями звертайтесь за імейлом [email protected]. Писати можна англійською, російською чи українською мовами.
__________________________________________
«Громадськість за проєвропейські зміни»
Постійний грантовий конкурс для громадських організацій «Громадськість за проєвропейські зміни» від Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Європейської правди у рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні».
Мета конкурсу: Посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:
• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;
• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).
Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ (у тому числі з інших областей України).
Програма не надає грантів політичним партіям та релігійним громадам.
Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).
Максимальна тривалість проектів – 1 рік, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.03.2019 року.
Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проекту, який виконується.
Останній термін подання проектів – 30 вересня 2018 року.
Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 3-му засіданні Грантової комісії - 2 лютого 2017 року.
Орієнтовна дата засідання Грантової комісії – 14.04.2017 року.
Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту й стандартну грантову угоду, методологію оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, які Ви можете завантажити за посиланням http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5336!
Інструкція про проведення конкурсу
Додаток А. Аплікаційна форма
Додаток Б. Бюджет проекту
Додаток С. Стандартна грантова угода
Методологія оцінки грантових заявок
Критерії прийнятності
Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу [email protected]. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.
Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.
Детальніше за посиланням: http://goo.gl/6jklp0
Контакти:
• Інститут економічних досліджень та політичних консультацій + 38 044 278-63-42; + 38 044 278-63-60
• http://goo.gl/6jklp0
Більш детальна інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/35690/
___________________________________________
Програма економічного і соціального розвитку Талалаївського району на 2017 рік.doc
Основні показники по господарствам.doc
____________________________________________
Програма розвитку малого та середнього підприємництва Талалаївського району на 2017 - 2020 роки.doc
____________________________________________
Конкурс Програми Еразмус+ 2017
Подання проектних заявок здійснюється за такими напрямками:
• КА1 – Навчальна мобільність: Кредитна та Ступенева мобільність (Learning Mobility: Credit and Degree Mobility);
• КА2 – Проекти співпраці: Розвиток потенціалу, Альянси знань, Стратегічні партнерства (Cooperation for Innovation and Good Practices: Capacity Building, Knowledge Alliances, Strategic Partnerships) та
• Жан Моне: Модулі, Кафедри, Центри досконалості, Підтримка асоціацій, Мережі, Проекти (Jean Monnet actions: Chairs, Modules, Centres of Excellence, Support to Associations, Networks, Projects).
Кінцеві терміни подання проектних заявок за напрямами (до 12:00 за Брюссельським часом):
КА1: Навчальна мобільність
• Проекти з кредитної мобільності у сфері вищої освіти - 2 лютого 2017 р.
• Проекти спільних магістерських програм Еразмус+: Еразмус Мундус - 16 лютого 2017 р.
КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти
• Розвиток потенціалу у сфері вищої освіти - 9 лютого 2017 р.
• Стратегічні партнерства - 29 березня 2017 р.
• Альянси знань - 28 лютого 2017 р.
Жан Моне
Модулі, Кафедри, Центри досконалості, Підтримка асоціацій, Мережі, Проекти - 23 лютого 2017 р.
Деталі про конкурси за посиланням: http://bit.ly/1P8ytXi
ОБОВ'ЯЗКОВО ознайомтесь з Керівництвом до програми Еразмус+: http://bit.ly/2fgPqlb та прослухайте презентацію он-лайн: http://bit.ly/2fvMF04.
Специфічні технічні запитання та щодо таблиці бюджету просимо адресувати на [email protected].
Інструкції для виконавців проектів-переможців конкурсів: http://bit.ly/2fLd2Cx.
Корисна інформація для аплікантів щодо ключових національних стратегічних документів: http://bit.ly/2eOlcoV.
Корисні презентації:
Національні, регіональні пріоритети і бюджет конкурсу 2017 р. закладка - Guidelines на: http://bit.ly/2dsd80y
Пріоритети, ідеї для проектів та контакти від Міністрества освіти і науки України:
2016 Національні пріоритети для Розвитку потенціалу вищої освіти і контакти від Міністерства освіти і науки України (19.11.15)
Erasmus+_general
KA2_CBHE_15_09_2016
Piia Heinämäki - Call for proposals 2017 Erasmus+ Info Day, Lviv21.10.2016
Piia Heinämäki - Work together with European higher education institutions, Erasmus+ Info Day, Lviv 21.10.2016
База проектів Еразмус+ для синергії та співпраці (запобігання дублювання)
База проектів Еразмус+: Напрям Жана Моне, Розвиток потенціалу вищої освіти, Мобільність та інші (2014, 2015, 2016рр.)
База проектів Темпус IV для синергії та співпраці (запобігання дублювання)
База проектів Темпус /Еразмус Мундус/ Жан Моне/ TEMPUS/ErasmusMundus/Jean Monnet projects Database (XL)
Деталі про конкурси за посиланням: http://bit.ly/1P8ytXi
Джерело: http://bit.ly/2fTIApj .
Контакти
• Національний офіс Еразмус+ в Україні
• http://bit.ly/2fTIApj
Детальна інформація на сайті: http://www.gurt.org.ua/news/grants/35230/.
_________________________________________
Програма обміну для студентів у США
Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning оголосили про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2017-2018 навчальному році.
Програма Global UGRAD передбачає фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання й харчування, медичне страхування та щомісячну стипендію.
Дедлайн - 31 грудня 2016 р.
Вимоги до кандидатів:
• мати українське громадянство і проживати в Україні на час проведення конкурсу;
• бути старшим за 18 років на момент початку навчання у США;
• не бути студентом випускного курсу приватного або державного вищого навчального закладу; Програма Global UGRAD не може бути останнім академічним семестром програми бакалаврату;
• володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
• мати високий рівень академічної успішності;
• відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США;
• мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з серпня 2017 року (у випадку необхідності навчання на підготовчій програмі з англійської мови) або з січня 2018 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;
• повернутися в Україну після завершення програми.
Для участі у програмі UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ. Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті www.worldlearning.org/ugrad (http://bit.ly/1GYWApV), щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн.
Кандидатам необхідно подати пакет документів, до якого входять:
• Анкета для участі у програмі обміну (всі відповіді мають бути повними, всі поля - заповнені англійською мовою);
• Копія першої сторінки закордонного паспорту;
• Два рекомендаційних листи з перекладом на англійську мову. Один рекомендаційний лист має бути від викладача чи наукового керівника з ВНЗ, другий лист може бути від іншого викладача, роботодавця, тренера, координатора колишньої програми обміну або від родини, яка прийматиме студента у США. Члени сім'ї та друзі не можуть надавати рекомендаційні листи;
• Копія залікової книжки чи витяг із залікової книжки. Документи мають бути перекладені на англійську мову й офіційно завірені навчальною установою, яка їх видала, або бюро перекладів;
• Офіційна довідка із зазначеним місцем та курсом навчання студента (з неофіційним перекладом);
• Атестат про закінчення повної середньої освіти для студентів першого курсу навчання (з перекладом на англійську мову, офіційно завіреним навчальною установою або бюро перекладів).
Кандидатам бажано подати:
• Офіційний сертифікат тесту TOEFL. Допускається, що на момент подання документів цей тест іще не складено;
• Додаткові документи (сертифікати, грамоти тощо).
Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: [email protected] або за телефоном: (+38 044) 521 50 43.
Додаткова інформація - http://bit.ly/2fKhdhh та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35187/
________________________________________
Стипендіальна програма Gleitsman Leadership Fellowships для навчання у Harvard Kennedy School
Програма спрямована на студентів, які прагнуть впроваджувати соціальні зміни.
Дедлайн - 1 грудня 2016 р. / 24 лютого 2017 р.
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: http://bit.ly/2er6Qx8 та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35181/.
________________________________________
Стипендіальна програму Amsterdam Excellence Scholarships (AES) для навчання студентів в Амстердамському університеті
Розмір гранту складає 25 тисяч євро, що покриває витрати на проживання та навчання.
Дедлайн - 15 січня / 17 лютого 2017 р.
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: http://bit.ly/1kxo0JI та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35151/ .
________________________________________
Міні-гранти на реалізацію урбаністичних проектів
CANactions та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) вдруге розпочинають прийом заявок на Конкурс малих грантів. Конкурс є відкритим та направлений на підтримку урбаністичних проектів, що спрямовані на втілення певних міських перетворень у термін до 01.07.2017.
Участь можуть приймати ініціативні громадяни та громадські організації. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 5 000 дол.
Вимоги до учасників:
- одна організація чи фізична особа-координатор може подати на конкурс лише один проект;
- координатор команди обов'язково має бути повнолітнім та дієздатним громадянином України;
В разі перемоги команда-переможець заключає договір, для цього вона має виступати: - ФОП; - юридичною особою; - громадською організацією; та знаходитись на території України. Особа чи організація, на яку складено договір несе повну відповідальність за виконання зобов'язань по проекту.
Конкурс проводиться на території України, офіційною мовою є українська.
Кінцевий термін подачі заявок 29.11.2016
Команди проектів-переможців конкурсу отримають:
- фінансування в межах визначеного бюджету;
- консультативну підтримку в рамках проектів;
- висвітлення проекту на всіх етапах реалізації Організаторами та медіа-партнерами Організаторів;
- досвід втілення цікавих та актуальних проектів міського перетворення з прозорим та зрозумілим механізмом реалізації;
- можливість проведення публічних заходів для обміну досвідом реалізації проектів за підтримки Організаторів.
Для участі в конкурсі необхідно:
- заповнити аплікаційну форму
(для заповнення форми натисніть ТУТ)
- надіслати на [email protected]:
бюджет (для завантаження бланку натисніть ТУТ)
додатки (за наявністю): інші супровідні матеріали, які, на вашу думку, стосуються вашого проекту, об'єднані в один pdf-документ обсягом до 10 сторінок та розміром не більше 20 МБ, відео-файли можна надіслати гіпер-посиланням. Додатки, що будуть подані в іншому вигляді не будуть розглянуті при оцінювані проекту.
Вимоги до бюджету:
- співфінансування проекту має складати не менше 20% від загального бюджету проекту;
- бюджет має містити точну інформацію про джерела співфінансування та характер співробітництва з ними на момент подачі заявки;
- сума грантової заявки розраховується з формули: загальний бюджет проекту мінус сума співфінансування;
- розділи та підрозділи бюджетної заявки є фіксовані, проте не є обов'язковими для кожного проекту. Ваша заявка може містити витрати по всіх розділах чи по декількох з них;
- гонорари та операційні витрати мають складати не більше 20% від грантового бюджету;
- непередбачувані витрати не можуть включатись у грантовий бюджет.
Детальніша інформація за посиланням: http://dreamactions.com.ua/
Контакти
CANactions
Координатор Конкурсу: Маргарита Дідіченко, тел. +38 (073) 437 90 08
___________________________________________
Європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises)
Програма ЄС COSME 2014-2020 сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, покращує бізнес-клімат і поширює підприємницьку культуру. Це європейська мережа раннього попередження труднощів, підтримки підприємств та тих, що претендують на другий шанс.
Запланований бюджет програми, який передбачає набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки, становить 2,3 млрд євро.
Доступна для України Програма COSME на 2016 рік складається із 25 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:
• полегшення виходу на зовнішні ринки;
• поліпшення умов для конкурентоспроможності;
• формування культури ведення бізнесу.
Серед цих програм: Європейська мережа підприємств EEN, Еразмуз для молодих підприємців, Інтернаціоналізація кластерів МСП, Розвиток туризму, Полегшення доступу до державних закупівель та багато інших.
Робоча програма COSME на поточний рік, а також строки подачі заявок доступні за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/15130
У відповідних розділах міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.
Більше про програму COSME можна дізнатися: https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.
Має право брати участь у програмах COSME: український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади. Будь які українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади, отримують можливість і право брати участь в проектах COSME.
Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.
Для того, щоб взяти участь у будь-якому конкурсі в рамках проекту COSME, необхідно здійснити такі покрокові дії:
1. Зайдіть на сайт https://ec.europa.eu/easme/en/cosme та оберіть потрібний вам конкурс.
2. Переконайтесь у тому, що кінцевий строк подачі заявки ще не настав та ваша організація відповідає критеріям конкурсу.
3. Уважно прочитайте опис та умови конкурсу та завантажте для заповнення форми, які мають бути нижче під описом конкурсу. Подача проектної пропозиції відбувається лише онлайн.
4. Якщо у вас виникнуть запитання з приводу заповнення форм, ви можете звернутися за консультацією до контактного центру EEN. European Enterprise network (EEN) - найбільша підпрограма COSME - європейська мережа підприємств (http://een.ec.europa.eu/).
Звертаємо вашу увагу на те, що заповнення форм для будь-якого конкурсу в рамках COSME має бути виключно англійською мовою.
Оцінка та оголошення результатів конкурсів здійснюється Єврокомісією.
До 20 грудня 2016 року є можливість прийняти участь у програмі COS-MigrantsENT-2016-4-02: Migrants Entrepreneurship Support Schemes
Загальний бюджет, призначених для співфінансування проектів оцінюється в 1 500 000 євро. Грант покриває відшкодування в розмірі 90% від допустимих витрат.
Детально за посиланням https://ec.europa.eu/easme/en/cos-migrantsent-2016-4-02-migrants-entrepreneurship-support-schemes
Заявники повинні пройти процес реєстрації та заповнити заявку виключно в електронному вигляді.
Для того щоб зареєструватися у вказаній програмі перейдіть до https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/cosme/topics/cos-migrantsent-2016-4-02.html
________________________________________
Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»
ГО Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з ДОО ВО «КВУ», ГО «Територія успіху», БФ «Центр громадських ініціатив», РОГО КВУ, БО ФМГХ «Захист», ГО «МАРТ» та при підтримці Європейського Союзу оголошують Другий Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні.
Мета конкурсу – підтримати міжрегіональні спільні ініціативи організацій громадянського суспільства (громадських об’єднань) та новостворених ініціативних груп з різних регіонів, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.
Умови конкурсу малих грантів громадські ініціативи.doc
___________________________________________
Гранти для малих та середніх підприємств області для зростання їх бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)
ЄБРР допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротну фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів.
Фінансування надає Європейський Союз та країни-донори.
Результати проектів, профінансованих ЄБРР, через рік після їх завершення:
26% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%,
24% - збільшили продуктивність на 30%, 15% – розширили асортимент продукції, 13% - залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.
Гранти на проект, що становить від 25% до 75% вартості консалтингових послуг, не перевищує 10 000 євро.
Які малі та середні підприємства можуть отримати грант ЄБРР:
- Штат - до 250 працівників;
- Приватна власність, в якій більше ніж 50% належить громадянам України;
- Період діяльності підприємства не менше двох років;
- Гарна ділова репутація;
- Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта;
- Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового.
Deadline – постійно діюча.
Для отримання більш детальної інформації:
Група підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні:
вул. Немировича-Данченка, 16, м. Київ, 01133, Україна
тел.: +38 044 277 1145, факс +38 044 277 1160
e-mail [email protected], www.ebrd.com/knowhow
LinkedIn linkd.in/PvVlht; Facebook fb.com/ebrdbasukraine
___________________________________________
Конкурс від уряду Швейцарії на отримання грантів
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс від уряду Швейцарії на отримання грантів для проведення досліджень, написання PhD-дисертацій та проходження медичної спеціалізації у провідних університетах Швейцарії для іноземних громадян, у тому числі громадян України. Щороку Швейцарська Конфедерація надає дослідницькі стипендії з метою розвитку міжнародного обміну та науково-дослідної співпраці між Швейцарією та понад 180 країнами. Цільовою групою для надання цих грантів є молоді дослідники з інших країн, які здобули ступінь магістра чи PhD.
Для українських громадян — випускників зі ступенем магістра або PhD за будь-якою спеціальністю — цьогоріч надаються три види грантів:
1) на проведення досліджень чи проходження медичної спеціалізації для магістрів або аспірантів;
2) на отримання PhD-ступеня в одному із 10 провідних вищих навчальних закладів Швейцарії;
3) на проведення досліджень на рівні постдок.
Дедлайн подачі заявки — 5 грудня 2016 р.
Результати успішності заявки будуть відомі у травні 2017 р., а стажування має розпочатися у вересні 2017 р.
Детальніша інформація щодо кожного виду гранту на офіційному сайті Державного секретаріату з питань освіти, науки та інновацій уряду Швейцарії (https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/topics/swiss-education-area/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html#17413034).
Додаткова інформація на сайті http://www.umj.com.ua/article/100487/uryad-shvejtsariyi-nadaye-granti-dlya-studentiv-medikiv-ta-naukovtsiv?lang=ua
___________________________________________
4 вересня – День підприємця України
У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця, який встановлений Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою відзначення важливої ролі, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
Станом на 1 липня 2016 року в районі здійснюють підприємницьку діяльність 282 суб’єкти малого та середнього підприємництва, в тому числі 222 – фізичних та 60 юридичних осіб, з них 23 фермерських господарства.
У галузевій структурі підприємств відзначається їх зосередження у сільськогосподарському виробництві (58,5%) та сфері послуг (17%). Торгівельною діяльністю зайнято 18,5% СПД – юридичних осіб району.
Із загальної кількості СПД - фізичних осіб 60,2% зайнято у сфері торгівлі, 33,9% працює у сфері надання послуг населенню, в тому числі побутових – 6,3%, у сільському господарстві – 4,5%.
На даний час суб’єктами підприємницької діяльності відкрито 149 торгових точок, з них в сільській місцевості – 63.
Платні послуги населенню надають 62 фізичних та 7 юридичних осіб.
Побутове обслуговування населення здійснюють 14 підприємців - фізичних осіб та 1 юридична особа, які надають 6 видів послуг, з яких найбільш поширені – послуги перукарні, пошив та ремонт швейних виробів.
Приватні підприємці та керівники підприємств беруть активну участь у суспільному житті громади. Виступають спонсорами при проведенні культурно – масових заходів, свят, районних змагань. Надають благодійну допомогу дітям – сиротам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, одиноким, престарілим ветеранам, бійцям зони АТО та членам їх сімей.
З нагоди професійного свята відзначено 8 суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на території Талалаївського району. За успішну багаторічну працю у сфері підприємництва та з нагоди свята – Дня підприємця дипломом обласної державної адміністрації нагороджено Прядку Віктора Григоровича, спільною грамотою районної ради та районної державної адміністрації Пономаренко Катерину Яківну.
Почесними грамотами районної державної адміністрації Лазоренко Олену Леонідівну, Батюту Оксану Григорівну, директора ТОВ АФ «Сильченкове» Юзюка Андрія Вікторовича. Почесними грамотами районної ради Кравченка Андрія Валерійовича, Месечко Галину Василівну та Зароменка Олександра Миколайовича.
Тож у день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання. Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Нехай кожна справа, яку ви починаєте, буде успішною та вдалою. Працюйте на себе, працюйте на свою родину – цим самим ви працюєте на Україну.
Відділ економічного розвитку
районної державної адміністрації
____________________________________________
До Дня підприємця
У 2015 році в Талалаївському районі фактично реалізовували продукцію, товари та надавали послуги 55 малих підприємств (1% від загальної кількості малих підприємств області), з яких переважна частина (46, або 84%) належить до мікропідприємств.
У розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення району припадало 41 мале підприємство (в області – 54).
На малих підприємствах району працювали 221 особа, що складало 26% від загальної кількості найманих працівників. У середньому на одному малому підприємстві працювали 4 особи.
Малі підприємства реалізували продукції (товарів, послуг) на 141 млн.грн. Внесок малого бізнесу в загальний обсяг реалізованої продукції суб’єктів підприємницької діяльності району становив 29% (на Чернігівщині загалом – 23%).
Фінансовий результат малих підприємств до оподаткування у 2015р. становив 39 млн.грн прибутку. Частка прибуткових малих підприємств становила 82%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
____________________________________________
Конкурс на одержання грантів «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства»
Гранти Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства.doc
_______________________________________________
Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» Міністерства Закордонних Справ Японії
За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
Будь яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти розвитку.
Сфера проектів:
Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах:
• медична допомога
• освіта
• спорт
• допомога
• надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду
• суспільний добробут
• навколишнє середовище
Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі.
Відносно суми допомоги на кожний окремий проект просимо консультуватись із економічним відділом Посольства Японії в Україні, зателефонувавши в Посольство (дні та години прийому: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 12:30, тел.: (38-044) 490-70-76, факс:(38-044)490-55-02), або надіславши e-mail: [email protected].
Зверніть увагу, що з отриманням листів з доменів mail.ru, rambler.ru, ukr.net, Yandex та Ukrpost виникають труднощі.
Для участі у програмі Кусаноне потрібно направити заповнену аплікаційну форму до Посольства Японії (http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html).
Додаткова інформація на сайті Посольства Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp .
Заповнену заявку та інші необхідні документи необхідно принести або відправити в Посольство Японії поштою, електронною поштою або по факсу:
Поштова адреса:
Посольство Японії в Україні Бізнес-центр «Європа», 7 поверх, Музейний провулок, 4, 01901, Київ
Fax: (380-44) 490-5502
E-mail: [email protected]
Незалежно від дати початку виконання проекту, кошти на безвідплатну допомогу надаються до 31 березня (кінець фінансового року в Японії).
__________________________________________
Грантова програма підтримки ромів, які пережили геноцид
Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ)
Мета програми:
• сприяти зростанню поваги до осіб, що пережили геноцид;
• поліпшити їх соціальне становище і здоров'я за допомогою забезпечення їм доступу до вже існуючих соціальних і медичних послуг, за допомогою діалогу поколінь сприяти їхній суспільній активізації;
• за допомогою відповідної підтримки полегшити тяжке матеріальне становище літніх ромів та їхніх сімей;
• сприяти розвитку громадських ромських організацій, підтримувати волонтерську діяльність молодих ромів і привернути до неї увагу суспільства;
• внести вклад в суспільне визнання ромів і їх включення в суспільство більшості. Проекти повинні бути адресовані ромам, які народилися по травень 1945 р. і пережили нацистські переслідування. Це можуть бути, наприклад, особи, які вижили в гетто і концентраційних таборах, колишні примусові працівники або особи, що переховувалися на окупованій території.
Види діяльності, які можуть фінансуватися:
• облаштування (наприклад, меблі, пральні та швейні машини, санвузли) і поточна діяльність соціальних центрів і пунктів;
• практична волонтерська допомога (наприклад, дрібний ремонт будинків, допомога по дому і на городі, супровід на спільні заходи, здійснення покупок і т.п.);
• догляд на дому і патронаж, реалізований соціальними і медичними працівниками або навченими опікунами;
• консультації цільової групи та їх родичів за медичними, соціальними та з юридичних питань, що пережили геноцид, допомога у подачі клопотань на отримання гарантованих державою або місцевими органами самоврядування послуг та при візитах в установи;
• навчання і підвищення кваліфікації задіяних в проекті помічників (опікунів, доглядаючих родичів, соціальних працівників та волонтерів);
• надання індивідуальної допомоги (одяг, постільна білизна, предмети гігієни) і відшкодування витрат на медичні послуги, не гарантуються державою (в т.ч. амбулаторні послуги лікаря і стоматолога, фізіотерапевтичні процедури, операції), медикаменти, слухові апарати та інші допоміжні засоби медичного призначення.
Фінансуватися можуть одноразові і поточні витрати по проекту, а також витрати на персонал.
Заявки на проекти можуть подавати громадські ініціативи та некомерційні організації з середовища ромів або суспільства більшості. Вітається партнерство між окремими товариствами ромів або ромськими і неромськими організаціями.
На підтримку проектів в 2016 р виділено близько 500.000 євро. З цих коштів передбачається профінансувати 10-15 проектів з максимальним бюджетом 50.000 євро (25.000 євро на рік). Очікується власний внесок заявника. Бажано залучення коштів інших донорів.
Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 24 місяців.
Заявки можна подавати до 31 серпня 2016 р. Перші договори про отримання гранту можуть бути підписані в грудні 2016 р. Початок проектів можливий не раніше 1 січня 2017 р.
Для подання грантової заявки необхідно використовувати формуляр заявки http://www.stiftung-evz.de/rus/podderzhka-proektov/mery-na-blago-zhertv-nacional-socializma/lacho-dives.html
Детальніша інформація та перелік необхідної документації для подання заявок містяться за посиланням: http://bit.ly/29boC1i та http://www.gurt.org.ua/uploads/news/2016/07/04/objawlenije_na_konkurs_sajawok.pdf
Контакти: Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє»
• Валентина Вальчук
• Агнешка Пустола
Тел.: +49 (0)30 25 92 97-47
Факс: +49 (0)30 25 92 97-11
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації
(0462) 669-381, 675-016
__________________________________________
До уваги підприємців та господарюючих суб’єктів району
Торгово-промисловою палатою України створено унікальний проект - нова інтерактивна платформа «Електронна база інвестиційних проектів» (ЕБІП), який сприяє українським підприємцям у пошуку інвесторів і реалізації інвестиційних проектів. Для українських та іноземних інвесторів ЕБІП є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів.
«Електронна База Інвестиційних проектів» розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: ttp://invest.ucci.org.ua та на сайті Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації в рубриці «Гранти міжнародної технічної допомоги».
Новий зручний сервіс сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів і сприятиме покращенню інвестиційного клімату області.
За інформацією відділу
економічного розвитку райдержадміністрації
__________________________________________
Грантову програму підтримки волонтерських ініціатив від Крим SOS
Крим SOS і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму підтримки ініціатив переселенців в 17 регіонах України. Географія проекту охоплює Київську, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Чернівецьку, Волинську, Рівненську, Херсонську, Кіровоградську, Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Чернігівську, Сумську, Полтавську та Черкаську області.
Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.
На гранти можуть претендувати проекти, спрямовані на:
• інтеграцію і побудову діалогу між переселенцями і місцевими громадами;
• захист прав переселенців;
• зміцнення ініціатив та спільнот внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
• надання підтримки жінкам і вирішення проблеми гендерно-обумовленого насильства, а також захисту людей з особливими потребами та інших соціально незахищених груп населення та ін.
До участі в конкурсі грантів запрошуються:
• як зареєстровані організації так і незареєстровані волонтерські групи, що складаються мінімум з трьох осіб, з яких двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
• волонтерська група/організація, яка активно працює в сфері допомоги переселенцям.
Вимоги до грантових заявок:
• бюджет проекту до 25 000 грн (сума може переглядатися в окремих випадках);
• проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер;
• проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються внутрішньо переміщені особи;
• проект актуальний в регіоні його планованої реалізації;
• адекватна кількість прямих/непрямих бенефіціарів;
• довгостроковість результату проекту;
• бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.
Зверніть увагу: ця програма не спрямована на поліпшення житлових умов і гуманітарної ситуації конкретної сім'ї, на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів, призначених для гуманітарної допомоги переселенцям, а також на покриття довгострокових адміністративних витрат і заробітної плати учасників проекту. Також допомога не надається у вигляді готівкових коштів.
Програма діє до кінця року.
Якщо ви хочете подати заявку на грант, напишіть запит на пошту [email protected], і вам надійде форма заявки.
Якщо у вас виникли питання, пишіть на [email protected] або телефонуйте по буднях з 10:00 до 19:00 на (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97.
Додаткова інформація: звіт про грантові програми минулого року.
Контакти:
• (044) 364-37-28
• http://krymsos.com/settlers/news/grantovaya-programma/
_______________________________________________
Програма професійного обміну ім. Губерта Гамфрі (США)
Програма ім. Гамфрі пропонує 10-місячне стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу.
Програма пропонує цінні можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті, участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час стажування. Протягом року учасники програми здійснюють свої власні цілі та тісно співпрацюють зі своїми колегами під час семінарів та конференцій.
Програма в основному призначена для людей, які формують політику, планують стратегію, адміністраторів та менеджерів, і очікується, що учасники не будуть першочергово зацікавлені у проведенні наукових досліджень у США.
Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.
Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.
Галузі на 2017 – 2018 академічний рік для громадян України:
• Аграрний та сільський розвиток
• Масові комунікації та журналістика
• Економічний розвиток / Фінансова та банківська справа
• Міське та регіональне планування
• Управління освітою, планування та політика
• Управління природними ресурсами/ політика щодо довкілля/ зміна клімату
• Політика та управління у галузі охорони здоров’я
• Аналіз державної політики та державне управління
• Політика та управління наукою та технологіями
• Закон та права людини
• Політика та запобігання щодо торгівлі людьми
Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменше п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою.
Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі за посиланням.
Графік та процедури участі
в програмі для кандидатів з України можна переглянути тут.Останній день подання
анкет: 5 липня 2016 р. до 17:00.Контакти:
[email protected] (044) 521-5273Більш детальна інформація на сайті http://gurt.org.ua/news/grants/32306/
_______________________________________________
Грантова програма «Крок за межі»
Європейський культурний фонд (European cultural foundation, ECF) виділяє гранти з метою підтримки всіх видів мистецтва: музики, театру, танцю, кіно, документалістики, мультимедіа, фотографії, дизайну, моди та інших видів мистецтва.
Програма «Крок за межі» (Step Beyond Travel Grants) спрямована на вивчення та обмін думками, навичками і натхненням між учасниками. Підтримувана Фондом поїздка повинна стати початком довгострокового співробітництва, а проекти, що виникли в результаті, впливати на місцевий або регіональний мистецький та культурний контекст, культурну політику.
Розмір гранту складає від 250 до 700 доларів (залежно від країни призначення), які виділяються на покриття транспортних витрат. Грант буде виплачений після того, як поїздка відбулася.
У конкурсі можуть взяти участь перспективні художники та працівники культури кожної сфери сучасного мистецтва, які хочуть перетнути кордони всередині європейського простору для відкриття нових територій, розвитку співробітництва та партнерства. Фонд прагне підтримати діячів культури і мистецтва, які подають надії, і у яких ще не було можливостей подорожувати. Тому перевага віддається кандидатам у віці від 18 до 35 років, які перебувають на початковій стадії своєї кар'єри (перші 10 років діяльності у відповідній сфері).
Не фінансуються поїздки, учасники яких не мають зарубіжних партнерів (приймаючої сторони).
Для того щоб взяти участь у конкурсі, кандидатам необхідно:
— зареєструватися на ECF Labs (http://ecflabs.org/user)
— заповнити онлайн-заявку (http://ecflabs.org/step-beyond-apply?gids[]=4707#group_step_1), яка включає особисті дані кандидата, обґрунтування мети поїздки, зазначення одного зацікавленого партнера або приймаючої сторони в країні призначення і добре пророблений маршрут;
— завантажити резюме або біографію (максимум 1 сторінка);
— долучити опис власного проекту, його бюджет і передбачувані результати.
Заявка має бути заповнена англійською мовою і відповідати всім критеріям.
Документи приймаються протягом всього року, термін їх розгляду займає 1 місяць.
Додаткова інформація за посиланням http://www.cultura.kh.ua/uk/activities/grants-investments/open-grant/3103-trevel-granti-dlja-ta-pratsivnikiv-kulturi-vid-250-do-700-dolariv
______________________________________________
Фонд малих грантів від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва
Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (ШАРС/SDC) і адмініструє ряд невеликих проектів, які в першу чергу призначені для підтримки неурядових організацій.
Основні напрямки, за якими підтримуються малі проекти:
Охорона здоров'я.
Верховенство права; юстиція.
Місцеве врядування і децентралізація.
Сприяння розвитку торгівлі; розвиток малих і середніх підприємств (МСП).
Стале використання енерго- та водних ресурсів; екологія.
Соціальні послуги.
Заходи у сфері культури.
Проект, який подається на розгляд, має залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби спільноти і питання рівноправної участі, а також вивчати та просувати нові ідеї і підходи області.
Кандидати повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими організаціями з відповідною організаційною структурою та мати підтверджену спроможність в управлінні фінансовими ресурсами.
У виняткових випадках можуть також бути розглянуті пропозиції від комерційних, урядових та міжнародних організацій.
Для того, щоб мати право на підтримку, проектні пропозиції повинні відповідати таким умовам:
Бюджет зазвичай становить 100 000 – 250 000 грн., перевагою буде власний внесок заявника у проект — як у грошовій так і в натуральній формі.
Витрати мають бути спрямовані головним чином на діяльність: придбання обладнання, а також ознайомлювальні поїздки, стипендії та благодійні заходи не будуть підтримуватися.
Тривалість проекту може становити максимально 12 місяців: проектна діяльність та підсумкова звітність мають бути завершені протягом цього часу.
Фонд малих грантів може підтримати неурядову організацію лише один раз.
Електронні копії проектних пропозицій для попереднього розгляду потрібно надсилати протягом року на адресу електронної пошти Швейцарського Бюро співробітництва в Україні: [email protected]
Small Projects – Application Form
___________________________________________
Програма кредитування соціальних підприємств
Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та АТ «Ощадбанк» розпочали впровадження інноваційної програми, що забезпечить кредитування соціальних підприємств за низькими відсотковими ставками. Джерелом фінансування кредитів є програма технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю 30 млн. доларів США, виконавцем якої є Western NIS Enterprise Fund.
Користь від програми в першу чергу отримають ті українці, які потерпіли від конфлікту на сході країни, у т.ч. вимушені переселенці з південних та східних регіонів, а також інваліди, малозабезпечені жінки та представники інших незахищених суспільних груп. У квітні поточного року WNISEF та Ощадбанк мають спільно визначити перших отримувачів кредитів шляхом відкритого конкурсу.
Показники майбутньої програми:
• загальна сума кредитів, які будуть видані в рамках програми протягом наступних трьох років, складе 100 млн. грн;
• сума одного кредиту перебуватиме у межах від 250 тис. до 2,5 млн. грн;
• програма гарантує, що для класичних соціальних підприємств (діяльність яких спрямована виключно на вирішення соціальних питань) ставка за затвердженим кредитом складатиме не більше 5% річних, а для тих, які витрачають суттєву частку своїх прибутків на фінансування соціальних підприємств або суспільно корисної діяльності – не більше 10% річних;
• За період діяльності програми буде загалом видано 150-300 кредитів.
Бланк заявки на участь у цій інноваційній програмі можна завантажити на сторінці http://www.gurt.org.ua/news/grants/31960/.
Заявку відправляти менеджеру програми Василю Назаруку електронною поштою за адресою [email protected].
Контакти:Василь Назарук
(+38044) 490-55-80, 490-55-89
_____________________________________________
Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) запрошує отримати безкоштовно другу вищу освіту «Менеджер житлового будинку»
_____________________________________________
Гранти від Національного фонду підтримки демократії для зміцнення демократичних цінностей
_____________________________________________
Гранти від Британської Ради для організацій, що працюють у сфері культури
_____________________________________________
Конкурс “розвиток місцевої демократії – важлива складова реформи місцевого самоврядування” Міжнародного Фонду “Відродження” (МФВ)
_____________________________________________
Міністерство закордонних справ Естонії надає можливість мікрофінансування проектів для українських НУО або урядових / місцевих органів влади на суму до 15 000 євро для покриття повної або часткової вартості проекту.
_____________________________________________
Міжнародний Фонд ЮНЕСКО з питань культурного розмаїття запрошує подавати заявки на участь у грантовому конкурсі.
_____________________________________________
Про американську програму бізнес стажування «Переробка і пакування молочної продукції»
До уваги сільгосптовариств.doc
_____________________________________________
КОНКУРС проектів Фонду сприяння демократії
_____________________________________________
Про Німецьку службу cтарших експертів SES
Про Німецьку службу cтарших експертів SES.doc
_____________________________________________
Шановні суб’єкти підприємницької діяльності району !
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 501-р запроваджено пілотний проект щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законом України «Про здійснення державних закупівель» та Законом України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».
Проведення електронних закупівель можливе через автономну систему електронних торгів «ProZorro» (www.prozorro.org), створену з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Реалізація пілотного проекту здійснюється до 31 грудня 2016 року.
З 01 січня 2017 року електронні державні закупівлі будуть обов’язковими для всіх розпорядників бюджетних коштів, тобто закупівля товарів буде можливою лише через систему електронних торгів.
На даний час у системі електронних державних закупівель ProZorro зареєстровані усі головні та підпорядковані розпорядники бюджетних коштів Талалаївського району. Суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території району, не здійснили реєстрацію у системі електронних державних закупівель ProZorro, що робить неможливим їх участь в електронних торгах у якості постачальників товарів, робіт та послуг. Як наслідок, реалізація пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель на території району не є можливою.
Наголошую на необхідності реєстрації суб’єктів господарювання району в системі електронних торгів «ProZorro» для їх участі в електронних торгах з метою отримання додаткового прибутку, збільшення конкуренції та вчасного отримання товарів розпорядниками бюджетних коштів, що забезпечить ефективне функціонування бюджетних установ району.
За роз’ясненнями та наданням методологічної допомоги звертатись у відділ економічного розвитку Талалаївської РДА за телефонами:
0674781179; 0509038200 - Маргарита Володимирівна
0976130979 - Юлія Вікторівна
Маргарита Зубова, начальник відділу економічного розвитку
районної державної адміністрації
____________________________________________________
П Р О Г Р А М А економічного і соціального розвитку Талалаївського району на 2016 рік
Текстова частина Програми 2016 рік.doc
_____________________________________________________
П Р О Г Р А М А розвитку малого і середнього підприємництва Талалаївського району на 2015- 2016 роки
Програма Малого бизнесу на 2015 - 2016 роки.doc