24 березня 2015

Припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» з метою оновлення Громадської ради при райдержадміністрації 23 грудня 2014 року розпорядженням голови райдержадміністрації В.Брюховецького № 337 припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації.

Продовжує свою роботу ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До 01 лютого 2015 року триватиме прийом заяв до нової Громадської ради при райдержадміністрації. Орієнтовна дата установчих зборів інститутів громадянського суспільства — 11 лютого 2015 року.

________________________________________________________________________________________________

звернення Звєрєв МВ.docЗвернення до голови Чернігівської обласної ради Миколи Вікторовича Звєрєва від голови Громадської ради при Талалаївській райдержадміністрації

_______________________________________________________________________________________________

Громадська рада в дії

19 березня відбулося перше в цьому році засідання Громадської ради, що діє як консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації. Головним завданням, яке вона ставить перед собою, виносити свої пропозиції та зауваження з метою підвищення ефективності роботи виконавчих органів влади Чернігівщини, здійснювати контрольні функції. Громадська рада задовольнила заяви трьох її членів та виключила зі складу ради Світлану Пасталицю, Олександра Рися, Альону Шешеню. З причини систематичної відсутності на засіданнях Громадської ради без поважних причин (три рази підряд) виключено зі складу Громадської ради Максима Коношевича.

На засідання ради виносилася низка актуальних питань, які зачіпають суспільно-політичні процеси регіону. Зокрема, були представлені висновки громадської експертизи виконання обласної програми запобігання корупції у 2013 році органами виконавчої влади. Член комітету з питань правопорядку та правового захисту населення Громадської ради, представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичні перетворення України» Іван Сікора зазначив, що за результатами експертизи висунута низка зауважень та пропозицій до змісту програми та її виконання. Зокрема, йшлося про відсутність громадського обговорення звіту виконання програми, чітких інструментів вимірювання її ефективності та браку заходів щодо попередження корупції. У своєму виступі заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Меженний погодився врахувати у майбутньому пропозиції та зауваження, підкресливши, що до функцій відділу входять лише профілактичні заходи. Члени Громадської ради визначилися з планом роботи на наступний квартал, сформували робочі групи за певними напрямками діяльності та створили новий постійний комітет Громадської ради - захисту соціально незахищеного населення. Його очолив голова правління Громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» Микола Романов.

Одне із організаційних питань, яке стояло на порядку денному, стосувалося переобрання голови ради. Новим головою Громадської ради було обрано Наталію Проскуріну («за»—55, «проти»—0, утрималось—3, присутніх під час голосування — 58 членів).

Не оминули своєю увагою члени Громадської ради й складну політичну ситуацію в Україні.

На засіданні було ініційовано прийняття низки заяв та звернень від імені Громадської ради. Так, було запропоновано прийняти заяву ради, що декларує відсутність ущемлення прав російськомовного населення на Чернігівщині. Адже саме це використовується як привід для сусідньої держави для здійснення агресії.

Також, на думку Громадської ради, є неприйнятним відсутність на окремих державних установах прапорів України. Тому було вирішено найближчим часом підготувати звернення до голови облдержадміністрації з цього питання. Члени Громадської ради обговорили заходи, спрямовані на підтримку національного товаровиробника та української армії.

Учасники засідання висловились за необхідність громадського обговорення кандидатур на ключові посади в структурі виконавчої влади. Було вирішено звернутися до голови облдержадміністрації з пропозицією оприлюднення на офіційних сайтах органів виконавчої влади декларацій претендентів на посади заступників голови ОДА, голів РДА, а також керівників структурних підрозділів та начальників відділів.

На засіданні пролунали пропозиції Павла Пущенка, Ігоря Адрійченка та Євгена Малецького щодо переформатування Громадської ради шляхом саморозпуску нині діючої та проведення перевиборів. Однак ця пропозиція не була підтримана. Натомість Наталія Проскуріна зазначила, що Громадська рада працює на принципах відкритості, а тому усі бажаючі можуть долучитися до її роботи, в тому числі у складі робочих груп чи комісій. Жодного випадку відмови представникам ІГС щодо спільної роботи за останні роки не було.

___________________________________________________________________________________________________

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

26 грудня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Учасники засідання обговорили матеріали надані експертною групою про проведення громадської експертизи щодо виконання органами виконавчої влади Указу Президента України №854/2004 від 31.07.2004 року та інших відповідних документів.

Також члени Громадської ради обговорили питання виконання органами виконавчої влади ст.20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і ст.91 Бюджетного Кодексу України та проект плану роботи Громадської ради на І квартал 2014 року. По всіх розглянутих питаннях погоджені відповідні рішення.

У засіданні ГР взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Микола Коновал та заступник голови районної ради Сергій Дмитрюк.

_______________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу щодо розробки Громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини»

Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації оголошує конкурс пропозицій серед проектів, заходів, для розроблення Громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини», в рамках Концепції (додаток).

Основна мета Програми: об'єднати зусилля громадськості для вирішення екологічних проблем, збереження природних ресурсів та біорізноманіття.

Основне завдання Програми: сприяти збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, створенню екологічної мережі, забезпеченню громадянам здорового середовища проживання, розвиненню природно-заповідного фонду, залучення громадськості до активної діяльності в справі вирішення екологічних проблем.

Свої пропозиції щодо проектів програми та/або її заходів, можуть подавати громадські організації та всі небайдужі до екологічних проблем.

Пропозиції мають бути спрямовані на реалізацію цілей та пріоритетних завдань Концепції. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді. Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 30 серпня 2013 року до 1 листопада 2013 року включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Бєлінського, 11, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год. та надсилайте на адресу електронної пошти [email protected] з приміткою (Зелене намисто Чернігівщини).

Найкращі конкурсні пропозиції увійдуть до проекту Програми «Золоте намисто Чернігівщини». Результати конкурсу будуть визначені до 15 листопада 2013 року. За додатковою інформацією звертайтесь до Проскуріної Наталії Павлівни, першого заступника голови Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації за тел. 3-84-32, 050-558-01-67, або до Сапон Валентини Василівни, секретаря Громадської ради за тел. 67-59-67.

Рішення конкурсної комісії доводиться до відома учасників конкурсу та розміщується у триденний строк на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації

__________________________________________________________________________

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів)

На виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 23 грудня 2011 року, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для громадських організацій.

Загальний фонд конкурсу становить 60 тис. грн. Пріоритетні напрямки тематики конкурсних пропозицій:

• Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.

• Організація інформування жителів області щодо здійснення реформ (Програма економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», Середньострокова програма соціально-економічного розвитку області на 2011—2015 роки «Чернігівщина 2015. Спільний шлях до добробуту»).

• Проведення навчальних форумів, семінарів, лекцій, для голів громадських рад при районних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетах, та їх структурних підрозділах.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 8 тис. грн.

Фінансування програм (проектів, заходів) здійснюється безпосередньо Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації як головним розпорядником бюджетних коштів, частково через суб’єкти господарської діяльності (на підставі договорів) або через одержувачів бюджетних коштів (громадських організацій).

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими організаціями, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 21 серпня 2013 року до 20 вересня 2013 року включно, щоденно, крім суботи та неділі з 9:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год., за адресою: 14000, м. Чернігів, Бєлінського, 11, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

За додатковою інформацією звертайтесь тел. 67-59-67, або за адресою електронної пошти ([email protected]).

Більш детальна інформація щодо конкурсу знаходяться за посиланням http://oda.cg.gov.ua/index.php?id=36452&tp=0 (рубрика «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

______________________________________________________________________

Засідання громадської ради

11 липня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Цього разу члени ради та запрошені на засідання керівники служб, які мають відношення до благоустрою, обговорили виконання в районі ст.6 Закону України «Про дорожній рух» органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зокрема мова йшла про впорядкування автостоянок біля приватних магазинів та відновлення дорожніх знаків в селищі. А також про вчасне кронування дерев на перехрестях доріг та використання більш якісного матеріалу для нанесення розмітної полоси на дорогах та «зебр» на пішохідних переходах.

За результати обговорення даного питання прийняте відповідне рішення. У засіданні Громадської ради взяла участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Плюта та заступник голови районної ради Сергій Дмитрюк.

Засідання громадської ради

23 квітня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. Члени громадської ради розглянули питання створення експертної групи по підготовці питання виконання Закону України» «Про дорожній рух» (ст.6,7), погодили план роботи громадської ради на ІІ півріччя та визначилися з датою наступного засідання.

В засіданні взяла участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Плюта.

____________________________________________________________________

Про співпрацю з Громадською радою

12 квітня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Гольця В.В. з членами громадської ради при райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації звернув увагу членів ради на вирішення першочергових питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району та запропонував конструктивну, ділову співпрацю.

Члени громадської ради поділилися своїми напрацюваннями та баченням по вирішенню ряду питань.

В зустрічі також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Плюта О.П., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Попова О.Г.

____________________________________________________________________

Громадська рада за роботою

28 лютого відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Учасники засідання обговорили та затвердили Положення та Регламент роботи громадської ради, а також план роботи громадської ради на 2013 рік.

В роботі засідання взяла участь начальник відділу з питань внутрішньої політик та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Попова О.Г.

________________________________

Установчі збори громадської ради

11 лютого 2013 року відбулися установчі збори громадської ради при районній державній адміністрації.

Учасники зборів заслухали інформацію голови ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів та активно обговорили звіт голови громадської ради при райдержадміністрації Штима А.М. про її роботу в період 2011-2012 років. Всі дійшли єдиної думки, що робота громадської ради при райдержадміністрації повинна бути результативною не на папері, а в дійсності.

До новоствореної громадської ради ввійшли представники 11 районних громадських об’єднань.

Цього ж дня відбулося і перше засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Проведене голосування по обранню голови, заступника голови та секретаря громадської ради.

Головою громадської ради знову обрано Штима А.М.,- керівника органу самоорганізації населення «Квартальний комітет». Заступник – Циганенко Б.Г., - голова районної організації ветеранів війни та праці. Секретар – Огій В.М.,- голова районної організації Українського Товариства мисливців і рибалок.

В роботі установчих зборів громадської ради взяли участь в.о. голови райдержадміністрації О.П.Плюта, заступник голови районної ради, редактор районної газети «Трибуна хлібороба», працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Загальний список учасників установчих зборів / кандидатур до складу громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації (2013 рік)

1. Горкавенко Лідія Миколаївна Районна організація профспілки працівників культури - Голова організації

2. Демиденко Микола Дмитрович Районна громадська організація «Екологічний контроль – Талалаївка» - Голова організації

3. Ілляшенко Анатолій Миколайович Районна організація ВГО «Союз Чорнобиль України» - Член правління

4. Несен Олексій Антонович Районна організація профспілки працівників освіти і науки України - Голова організації

5. Огій Володимир Михайлович Районна організація Українського Товариства мисливців і рибалок - Голова організації

6. Площик Алла Володимирівна Районний Громадський Благодійний Фонд «Лікарняна каса» - Член правління

7. Сорока Костянтин Миколайович Районна спілка підприємців - Голова спілки

8. Тарасенко Іван Миколайович Районне товариство бджолярів-любителів - Член товариства

9. Циганенко Борис Григорович Районна організація ветеранів війни та праці - Голова організації

10. Шагунов Олександр Анатолійович Районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Заступник голови організації

11. Штим Анатолій Михайлович Орган самоорганізації населення «Квартальний комітет» - Керівник органу

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Талалаївській райдержадміністрації відбудуться 11 лютого 2013 року в залі засідань РДА. Початок зборів о 10.00.

До складу Громадської ради запрошуються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України ( по 1 представнику).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Разом із заявою інститути громадянського суспільства повинні подати визначений постановою КМУ перелік додатків, які є обов’язковими, а саме:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, про делегування представника для участі в установчих зборах;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства.

Зразок заяви для участі в установчих зборах можна отримати у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Документи приймаються ініціативною групою до 01 лютого 2013 року включно за адресою: вул.Леніна,3, відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації з 08.00 до 17.00.

Додаткова інформація – у цьому відділі, телефон – 2-14-33.

2013 рік

Засідання ініціативної групи

10 січня відбулося засідання ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Учасник засідання узгодили порядок та план роботи ініціативної групи, погодили план інформаційної кампанії та текст повідомлення про проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради.

Вирішено установчі збори провести 11 лютого 2013 року в залі засідань РДА о 10.00.

Засідання Громадської ради

17 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради. Мова йшла про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів. Також члени Громадської ради висловили свої пропозиції щодо покращення механізму співпраці влади та громадськості, надали пропозиції до річного орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю райдержадміністрації.

В роботі Громадської ради взяли участь працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

обговорення Концепция.doc

Обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року

Навчалися Громадські ради.

Секретаріат Кабінету Міністрів України організував семінар для голів Громадських рад при РДА. Проходив він у Києві за участі голів Громадських рад при РДА Житомирської, Київської, Хмельницької та Чернігівської областей. Учасники семінару отримали роз"яснення щодо механізмів участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, а також рекомендації з питань проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів.

У семінарі взяв участь голова Громадської ради при РДА А.М.Штим.

28 грудня 2011 року

На зустрічі з головою ОДА.

Голова Громадської ради при РДА А.М.Штим взяв участь у зустрічі голови облдержадміністрації В.М.Хоменка з головами громадських рад області з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму у рамках конференції "Громадські ради в Чернігівській області: кращі приктики та перспективи розвитку".

В ході зустрічі мова йшла про співпрацю облдержадміністрації та громадськості. Відбулася презентація проекту обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки "Чернігівська громада". А.М.Штим виступив на цій зустрічі і розповів про роботу очолюваного ним формування.

06 грудня 2011 року

Звітувала Громадська рада.

На черговому засіданні Громадська рада звітувала про свою роботу. Голова громадського формування Штим А.М. у звіті зазначив, що рада осбливо концентрувала свою діяльність на виконанні Закону України про благоустрій населених пунктів органами виконавчої влади та місцевого самоврядування і проблемі, пов"язаній із загрозою втрати громадою селища пам"ятки садово-паркового мистецтва "Талалалївський дендропарк" із водоймою.

На засіданні виступили члени Громадської ради при РДА М.Д.Демиденко, Б.Г.Циганенко, В.М.Ткачов.

29 листопада 2011 року

Тренінг для Громадських рад.

У квітні голова Громадської ради при РДА Штим А.М., член ГР Демиденко М.Д. побували на 2-денному тренінгу в м.Чернігів, організованому освітнім центром "Ініцівтива". В ході тренінгу розглянуті питання використання законодавчої бази, що регламентує діяльність Громадської ради, про інструменти моніторингу діяльності виконавчої влади, пошук і поширення інформації, методи роботи з органами влади та ін.

18 жовтня 2011 року

ІНФОРМАЦІЯ про вивчення експертною групою, створенною громадською радою при РДА, стану виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів» органами виконавчої влади в районі .

Голові Талалаївської районної державної адміністрації Лубіну М.Б.

Фахово вивчивши усі надані експертній групі нормативно-правові акти – копії розпорядженнь районної державної адміністрації № 79 від 31.03.2010 р., № 82 від 07.04.2010 р., № 132 від 25.05.2010 р., № 129 від 25.05.2010 р., № 118 від 04.04.2011 року, рішень Понорівської сільської ради № 5 від 21.02.2006 р., № 16 від 16.05.2006 р., № 18 від 07.04.2007 р., № 9 від 20.03.2007 р., № 37 від 17.07.2007 р., № 11 від 18.03.2008 р., № 19 від 21.04.2009 р., № 16 від 20.04.2010 р., № 20 від 20.04.2010 р., рішень Корінецької сільської ради № 15 від 22.04.2011 р. та № 8 від 05.02.2011 р. Інформації про виконання Закону про благоустрій Сильченківською, Юрківцівською сільськими радами. Усного спілкування в телефонному режимі членів експертної групи із рядом працівників Красноколядинської, Липівської сільських рад та селищної ради.

Члени експертної групи прийшли до однозначного висновку, що відповідальні працівники РДА після введення з 01.01.2006 року Закону України «Про благоустрій населених пунктів» не придали особливого значення вимогам статей 9, 39, 41, які безпосередньо регламентують повноваження і обов’язки РДА по виконанню цього закону. Статті 10 і 40 грунтуються на повноваженнях виконавчих органів сільських і селищної рад.

Статтею 9 цього Закону передбачено розроблення регіональних програм благоустрою населених пунктів району. Нажаль, експертній групі не вдалося познайомитися з жодною із таких програм, як в нормативно правових актах РДА так і в документах наданих виконавчими органами сільських і селищної рад.

Статтею 10 Закону передбачено розробку і затвердження правил благоустрою територій населених пунктів, тобто «Малої Конституції» підтримання життєдіяльності громадян нашого району.

Правила благоустрою прийняті тільки трьома сільськими та селищною радою, що звичайно це повинно бути не допустимо. Нажаль у прийнятих правилах благоустрою відсутня графічна частина, що є обов’язковою вимогою закону.

Статтею 39 цього Закону передбачений Державний контроль за дотримання законодавства у сфері благоустрою територій населених пунктів, який здійснюється в районі РДА. Порядок здійснення державного контролю у сфері благоустрою населених пунктів визначається цим Законом та іншими законодавчими актами. В експертної групи до виконання статті 39 зауважень не було, за винятком призначення громадських інспекторів.

Статтею 40 Самоврядний контроль територій населених пунктів здійснюється сільськими і селищною радами та їх виконавчими органами. Для здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, виконанням Правил благоустрою населеного пункту, в тому числі організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, утримання в належному стані закріплених за підприємствами, установами, організаціями територій, сільські і селищна рада утворюють інспекцію з благоустрою населених пунктів. На сьогодні така інспекція створена лише при селищній раді. Тоді, як є нагальна потреба в створенні громадських інспекцій при кожній сільській раді.

Стаття 41 Громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів здійснюється громадськими інспекторами, які призначаються РДА. Експертна група відмічає, що на сьогодні дане питання в районі не вирішене. Питаннями підбору і призначення громадських інспекторів, відповідальні працівники РДА не займалися. Як наслідок, в жодному населеному пункті їх не має.

Аналізуючи надані рішення і інформації органів місцевого самоврядування, експертна група прийшла до висновку, що дані рішення не надходять до організаційного відділу РДА, як наслідок не проводиться аналіз прийнятих рішень місцевим виконавчими органами, відповідальними працівниками організаційного відділу РДА, а тому виконкоми сільських і селищної рад залишаються без якісної методичної допомоги в питаннях дотримання законодавства, в тому числі і виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

В обговоренні матеріалів експертизи прийняли участь спільно з членами експертної групи: Демиденко М. Д., Ткачов В. М., Штим А. М. Заступники голови РДА Плюта О. П., Співак В. Г., начальник управління ЖКГ Топчій В. І.

Будь-яких зауважень, чи застережень до об’єктивності матеріалів експертизи ними не було висловлено.

Дану інформацію громадська рада направляє Вам, шановний Миколо Борисович, з метою поліпшення справ у виконанні Закону України «Про благоустрій населених пунктів» в районі та чіткого дотримання виконання законодавства відповідальними працівниками РДА.

Голова громадської ради А. М. Штим.

21.07.2011 р.

Створено Громадську раду при райдержадміністрації.

При райдержадміністрації створено Громадську раду - постійно діючий колегіальний виборчий консультативно-дорадчий орган. Його мета - забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, врухування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. До ГР увійшло 7 представниікв громадських організацій, органу самоорганізації населення, творчих спілок та ін.

Відбулися установчі збори Громадської ради. ЇЇ головою обрано керівника органу самоорганізації населення "Квартальний комітет" Штима Анатолія Михайловича.

10 березня 2011 року