24 березня 2015

Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Талалаївській державній адміністрації Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації відбудуться 25 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 10.00. До складу громадської ради запрошуються представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадського суспільства, ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України. Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: - рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; - біографічна довідка делегованого представника ІГС; - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту ІГС щодо цілей і завдань його діяльності; - інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; - інформація про результати діяльності ІГС протягом року до дня подання заяви у разі, коли ІГС працює менше року,- за період діяльності); - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону. Документи приймаються ініціативною групою до 24 травня 2018 року за адресою: вул. Центральна, 3, сектор культури та туризму райдержадміністрації з 14.00 до 17.00. Додаткова інформація за телефоном – 2-16-23.

________________________________________

Повідомлення Ініціативної групи з підготовки

установчих зборів для формування громадської ради

при Талалаївській державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації заплановані на 10 лютого 2017 року не відбудуться у зв’язку з відсутністю заяв від інститутів громадянського суспільства.

________________________________________

Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Талалаївській державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації відбудуться 10 лютого 2017 року в залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 10.00.

До складу громадської ради запрошуються представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадського суспільства, ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

- біографічна довідка делегованого представника ІГС;

- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту ІГС щодо цілей і завдань його діяльності;

- інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

- інформація про результати діяльності ІГС протягом року до дня подання заяви у разі, коли ІГС працює менше року,- за період діяльності);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Документи приймаються ініціативною групою до 12 січня 2017 року за адресою: вул. Центральна, 3, відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації з 8.00 до 17.00.

Додаткова інформація за телефоном – 2-16-23.

_____________________________________________

Розпорядження Талалаївської районної державної адміністрації від 16 грудня 2016 року №468 "Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації"

розп468.doc

_____________________________________________

СКЛАД Громадської ради при Талалаївській районній державній адміністрації 2016 рік (березень)

Склад Громадської ради при райдержадміністрації 2016 рік.doc

_____________________________________________

РІШЕННЯ №3 від 11 березня 2016 року "Про припинення членства в громадській раді"

Рішення №3 Про припинення членства в ГР Шагунова О.А..doc

_____________________________________________

Протокол позачергового засідання Громадської ради при Талалаївській РДА від 11 березня 2016 року

протокол засідання від 11.03.2016.doc

_____________________________________________

Засідання Громадської ради

28 січня 2016 року відбулося чергове засідання громадської ради при Талалаївській райдержадміністрації, на якому підведені підсумки роботи у 2015 році та затверджено план роботи Громадської ради на 2016 рік.

В засіданні взяли участь Лариса Шевченко, заступник голови райдержадміністрації ,Олена Попова, начальник відділу з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

______________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання чергового засідання громадської ради.

Скликати чергове засідання громадської ради 28 січня 2016 року. Засідання відбудеться в райдержадміністрації о 16 годині.

Порядок денний:

1. Звіт про роботу громадської ради у 2015 році

2. Затвердження Плану роботи ГР на 2016 рік.

Голова громадської ради О. Шагунов

______________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання позачергового засідання громадської ради.

Скликати чергове засідання громадської ради 24 листопада 2015 року. Засідання відбудеться в актовій залі райдержадміністрації о 15 годині.

Порядок денний:

1. Про роботу громадської ради.

2. Про виконання ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Обговорення проблем щодо проведення мобілізації в районі та заходів цивільного захисту населення в районі.

3. Актуальні питання розвитку культури та спорту в районі. Проблеми і шляхи їх вирішення.

4. Планування роботи громадської ради на 2016 рік.

Голова громадської ради О. Шагунов

________________________________________________

Засідання громадської ради

11 серпня в залі засідань райдержадміністрації відбулося позачергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Цього разу обговорювалися внесені Кабінетом Міністрів України зміни від 8 квітня 2015 р. № 234 до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996. Ознайомившись зі змінами та обговоривши їх, громадська рада внесла певні зміни і до свого Положення та подала його на затвердження до районної державної адміністрації.

Щодо подальшого перебування деяких делегованих представників в складі ГР (згідно з новим Положенням) тривалі дебати не привели до логічного рішення, питання залишилося відкритим до наступного засідання.

В засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, начальник відділу інформдіяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Олена Попова, завідувач юридичним сектором райдержадміністрації Наталія Циганенко.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання позачергового засідання громадської ради.

Скликати чергове засідання громадської ради 11 серпня 2015 року. Засідання відбудеться в актовій залі райдержадміністрації о 16 годині.

Порядок денний:

1. Внесення змін до Положення про громадську раду (у зв’язку з вимогами постанови КМУ від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов КМУ від 05 листопада 2008 року № 976 та від 03 листопада 2010 року № 996»).

2. Затвердження Положення та Регламенту громадської ради у зв’язку зі змінами до постанови КМУ № 996 від 03.11.2010 року.

3. Організаційні питання.

Голова громадської ради О. Шагунов

________________________________________________

Повідомлення про скликання чергового засідання

Чергове засідання громадської ради при Талалаївській райдержадміністрації, відбудеться 30 червня о 16 годині в актовій залі райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1.Про виконання Законів України «Про благоустрій населених пунктів»;

2.«Про дорожній рух» та постанови КМУ № 966 від 03.11.2010 року в районі.

Голова громадської ради О. Шагунов

________________________________________________

Засідання ГР

19 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Обговорено та затверджено план роботи громадської ради на 2015 рік.

________________________________________________

Про формування Громадської ради

11 лютого, в залі засідань райдержадміністрації, відбулися установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Талалаївській райдержадміністрації.

На початку роботи учасники зборів хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни на сході України.

Погодивши порядок денний засідання, вони заслухали інформацію ініціативної групи з підготовки установчих зборів та звіт про діяльність Громадської ради попереднього скликання.

Емоційно і бурхливо проходили вибори до нового складу громадської ради. Як результат,- до нового складу ГР входять представники 14 громадських організацій району.

Перше засідання ГР заплановано провести 19 лютого о 15 год.

Участь в установчих зборах взяла заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, заступник голови районної ради Сергій Дмитрюк, депутат районної ради Галина Круподеря.