back

22 травня 2018

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

Завідувач Талалаївського РС з питань пробації Юлія Карпенко провела робочу зустріч з заступником директора - начальником відділу сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянського районного центру зайнятості Ольгою Тимошенко. Під час зустрічі обговорили питання із забезпечення  максимальної ефективності здійснення  заходів, направлених на соціальну адаптацію осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі та осіб, які готуються до звільнення або звільнилися з місць позбавлення волі з метою сприяння у працевлаштування чи у виборі професії.

Завідувач Талалаївського РС з питань пробації Юлія Карпенко зазначила, що на даний час проблема працевлаштування осіб, які перебувають на обліку Талалаївського РС з питань пробації є дуже гострою, тому потребує сприяння у вирішенні з боку Служби зайнятості. У свою чергу заступник директора - начальник відділу сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянського районного центру зайнятості Ольга Тимошенко наголосила, що будь-яка особа може звернутися до Служби зайнятості та отримати кваліфіковану консультацію чи роз’яснення з питань працевлаштування, законодавства про зайнятість та трудового законодавства. Також фахівці служби зайнятості проведуть профорієнтаційне тестування, допоможуть скласти резюме та організують зустріч із роботодавцем.

На завершення зустрічі присутні домовились про продовження співпраці між органами, направленої на професійну орієнтацію та працевлаштування засуджених осіб.

 

Тетяна Роєнко, старший інспектор

Талалаївського РС з питань пробації