back

07 червня 2018

Працівники Талалаївського РС з питань пробації побували на відкритті проекту національно-патріотичного виховання

 

5 червня 2018 року на запрошення голови громадської організації «Талалаївська спілка учасників АТО» Богуслава Борсука працівники Талалаївського РС з питань пробації відвідали відкриття проекту національно-патріотичного виховання «У кожного свій фронт», який відбувся в центрі реабілітації учасників АТО. Також на заході були присутні члени громадської організації та загін пришкільного табору з денним перебуванням «Романтик» Талалаївської ЗОШ.

 

Під час проведення заходу працівники сектору мали можливість  поспілкуватися із учасниками громадської організації та безпосередньо з її очільником, переглянути виставку зброї та військового приладдя, а також прослухати лекцію на тему «Любов до батьківщини».

На завершення зустрічі завідувач Талалаївського РС з питань пробації Юлія Карпенко подякувала Богуслава Борсука за запрошення, цікаву інформацію та великий вклад, який він разом з іншими учасниками громадської організації роблять з метою патріотичного виховання населення Талалаївщини, зокрема дітей, а також побажала наснаги та нових звершень.