back

12 липня 2018

Участь у засіданні спостережної комісії

 

11 липня  начальник Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області Юлія Карпенко взяла участь у засіданні спостережної комісії.

Під час засідання були розглянуті питання щодо профілактичної роботи з особами, які притягувалися до кримінальної відповідальності на території Талалаївського району, порядку відбування суспільно корисних робіт, а також запровадження волонтерської діяльністі, пов’язаної з пробацією.

Начальник Талалаївського районного сектору ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Юлія Карпенко в своїй доповіді зазначила, що завдяки постійній профілактичній роботі, яку здійснює  Талалаївський районний сектор, у першому півріччі 2018 року підобліковими не було вчинено повторних злочинів. Також зменшилася кількість осіб, що перебувають на обліку порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Також до відома присутніх був доведений наказ Міністерства юстиції України від 17 січня 2017 року «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Зокрема було наголошено на порядок залучення осіб до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією та напрямках діяльності  волонтерів пробації.

На завершення доповіді Юлія Карпенко від імені співробітників Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Чернігівській області запросила до співпраці осіб, які бажають займатися волонтерською діяльністю, пов’язаною з пробацією.

 

 

Тетяна Роєнко, старший інспектор Талалаївського районного

сектору філії ДУ «Центр пробації» у Чернігівській області