back

06 серпня 2018

  Співпраця з органами місцевої прокуратури та відділенням Національної поліції

 

Цими днями за ініціативою начальника Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області в приміщенні місцевої прокуратури відбулася робоча зустріч з начальником Талалаївського районного відділу Бахмацької місцевої прокуратури Вячеславом Ніщименком та начальником Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції Русланом Хоменком, який нещодавно призначений на посаду.

Під час зустрічі обговорено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Цим законом передбачено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні правопорушником оплачуваних робіт. Були обговорені усі етапи виконання постанови суду з моменту набрання нею законної сили до перерахування заробітної плати на рахунок заборгованості по аліментах.

Другим питанням робочої зустрічі було обговорення спільних дій у напрямку запобігання вчинення нових правопорушень суб’єктами органу пробації. Начальник районного сектору уповноваженого органу з питань пробації Юлія Карпенко наголосила, що з метою запобігання вчинення суб’єктами пробації нових злочинів важливо здійснювати спільні перевірки з працівниками поліції за місцем їх проживання.

По даних питаннях було домовлено про взаємодію між органами місцевої прокуратури, уповноваженим органом з питань пробації, відділенням Національної поліції району та визначено  порядок спільних дій.   

 

Начальник Талалаївського районного сектору

Філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області Юлія Карпенко