back

До Всеукраїнського тижня права

12 грудня 2018

11 грудня  2018 року з нагоди Всесвітнього тижня права на базі Талалаївської районної державної адміністрації за ініціативи начальника Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Юлії Карпенко проведено лекційне заняття на тему: «Знай свої права». До цього заходу були залучені головний спеціаліст з юридичних питань апарату Талалаївської РДА Наталія Циганенко, представники Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська та Аліна Кошка,  представники Талалаївського відділення поліції Леонід Климов та Альона Черевик, пастор реабілітаційного центру «Спасіння-Талалаївка» Сергій Лебідь. Запрошені підоблікові та громадяни, які проходять реабілітацію у Центрі «Спасіння-Талалаївка».

      Начальник уповноваженого органу з питань пробації Юлія Карпенко пояснила громадянам, які на даний час перебувають у складних життєвих обставинах про те, що вони повинні знати свої права для того, щоб мати змогу захистити себе, свою дитину, своїх батьків. Треба знати свої права для того, щоб бути захищеним, бути впевненим в можливості їх реалізації.

     Представник правоохоронних органів Альона Черевик коротко роз’яснила  присутнім  про права громадянина при затриманні та обшуку. 

     Начальник Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська ознайомила з правом володіти, користуватися і розпоряджатися власністю та яке ми маємо право на житло.

     Заняття було проведено в невимушеній обстановці. Після закінчення тематичного заняття, всі учасники  подякували на цікаву та для, деяких, нову інформацію.

Начальник Талалаївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області Юлія Карпенко