back

Участь органу пробації у проведенні просвітницького заходу

25 січня 2019

З метою проведення спільних заходів за участі представників місцевого самоврядування, установ, організацій, що надають безоплатну правову допомогу, начальник Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Юлія Карпенко була запрошена до місцевого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для участі у засіданні круглого столу щодо порядку та підстав встановлення факту родинних відносин: визнання батьківства.

До обговорення даного питання долучилися представники відділу державної реєстрації актів цивільного стану та бюро правової допомоги. Під час свого виступу начальник бюро правової допомоги Яна Мудревська звернула увагу присутніх на значну кількість звернень громадян до бюро щодо визнання батьківства та розповіла про порядок і підстави встановлення факту родинних відносин.

 

По завершенню заходу присутні отримали відповіді на свої запитання, а також інформаційні буклети системи БПД та загальнонаціонального проекту «Я маю право!» із зазначенням контактних телефонів, адреси бюро.

 

 

Юлія Карпенко,       

начальник Талалаївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області