back

«Не будь байдужим до людей, які оточують тебе»

12 лютого 2019

Участь клієнтів пробації Талалаївського районного сектору в просвітницькому заході «Не будь байдужим до людей, які оточують тебе»

В переддень Дня закоханих пастор Реабілітаційного центру «Спасіння» Сергій Лебідь, з яким вже тривалий час співпрацює уповноважений орган з питань пробації, запросив начальника Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Юлію Карпенко та клієнтів пробації на святковий захід «Не будь байдужим до людей, які оточують тебе», який пройшов 12 лютого на центральній площі селища Талалаївка.

Серед членів Центру є один клієнт пробації, який в даний час проходить реабілітацію та, за словами пастора Сергія Лебедя стає на шлях виправлення.

 

Розпочалось богослужіння із виконання молодими активістами християнських пісень, далі пастор церкви Сергій Лебідь проводив разом із членами Центру просвітницьку роботу серед клієнтів пробації та пересічних громадян. Супроводжувалося дійство пригощанням бажаючих гарячим чаєм та цукерками.

 

На завершення зустрічі клієнти пробації щиро ділилися приємними враженнями від почутого та обіцяли ще не раз відвідати подібні заходи.

 

На завершення зустрічі пастор Центру подарував районному сектору святковий календар та просвітницькі буклети.

 

Юлія Карпенко,

начальник Талалаївського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області