back

Реалізації пенітенціарної пробації в Талалаївському районі

08 квітня 2019

На виконання вимог наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 року №974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», з метою створення більш ефективної системи соціальної підтримки звільнених осіб з Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» до Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області надійшло повідомлення–запит щодо перевірки можливості проживання та реєстрації після умовно-дострокового звільнення засудженого Д.

Начальником Талалаївського районного сектору з питань пробації Юлією Карпенко спільно з працівниками правоохоронних органів Талалаївського відділення поліції був здійснений виїзд за вказаною у повідомленні-запиті адресою. Опитана мати засудженого, яка чекає на повернення свого сина, не заперечує проти подальшого спільного проживання із ним. На запити органу пробації із Красноколядинського старостинського округу надійшли позитивні відповіді.

Пенітенціарна пробація особливо важлива для засуджених, адже вона дає змогу адаптуватися у суспільстві, допомагає належним чином повернутися до соціуму після тривалої чи короткострокової ізоляції від суспільства.   

 

 

Начальник Талалаївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області Юлія Карпенко