back

Талалаївська ОТГ прийняла рішення про затвердження цільової програми районного сектору пробації «Профілактика рецидивної злочинності на 2019 – 2021 роки»

17 травня 2019

З метою налагодження дієвої співпраці з органами місцевого самоврядування, Талалаївський районний сектор пробації направив до Талалаївської об’єднаної територіальної громади селищну цільову програму «Профілактика рецидивної злочинності на 2019 – 2021 роки». Дана Програма спрямована на підвищення ефективності роботи Талалаївського районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області у напрямку проведення соціально-виховної роботи із засудженими, реалізації пробаційних програм та інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Програмою визначені актуальні проблеми, мета, завдання та пріоритетні напрями роботи з попередження рецидивної злочинності в Талалаївській ОТГ на 2019 – 2021 роки, шляхи їх досягнення, основні напрями діяльності органу пробації.

15 травня 2019 року на 18 сесії 7 скликання Талалаївської ОТГ було розглянуто питання виділення коштів на 2019 рік для придбання оргтехніки для покращення умов діяльності районного сектору пробації. Депутати Талалаївської ОТГ одноголосно вирішили задовольнити питання у виділенні грошових коштів в сумі 2000 грн.

 

Юлія Карпенко,

начальник Талалаївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області