back

Реалізації пенітенціарної пробації в Талалаївському районі

11 червня 2019

З метою адаптації у суспільстві та повернення до соціуму після тривалої ізоляції від суспільства у Талалаївському районному секторі пробації реалізується пенітенціарна пробація. Із Державної установи «Райківська виправна колонія (№78)» до органу пробації надійшло повідомлення–запит щодо перевірки можливості проживання та реєстрації після звільнення в зв’язку із закінченням строку відбування покарання засудженого Ж.

Начальником районного сектору пробації Юлією Карпенко спільно з працівником правоохоронних органів Талалаївського відділення поліції була проведена зустріч із в.о. старости Понорівського старостинського округу Євгенієм Чирвою, з метою вирішення питання щодо можливості проживання та реєстрації вищевказаного громадянина.

 

Спільно з в.о. старости начальник пробації відвідала будинок в с.Понори Талалаївського району, де до засудження проживав громадянин Ж. В ході перевірки встановлено, що будинок знаходиться у задовільному стані, придатний для проживання. За будинком доглядають та облаштовують батьки засудженого, які проживають окремо. Після звільнення у громадянина Ж. є можливість проживати та зареєструватися за обраним місцем проживання.

          

Начальник Талалаївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області Юлія Карпенко