back

СПІВПРАЦЯ ОРГАНУ ПРОБАЦІЇ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

26 липня 2019

Відповідно до меморандуму про співробітництво між філією ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області та відділом сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості передбачено:

 

сприяння працевлаштуванню осіб під час їхнього перебування на обліку Талалаївського РС;

 

 проведення тематичних робочих зустрічей із залученням інших фахівців, органів установ, організацій.

 

З цією метою 23 липня 2019 року  Талалаївським районним сектором з питань пробації спільно з відділом сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості було проведено захід щодо інформування та можливого працевлаштування  засуджених до іспитового строку, які перебувають на обліку. 

            Метою заходу  є ресоціалізація умовно-засуджених осіб в суспільстві; попередження вчинення повторних правопорушень та виправлення умов власного життя, які сприяли вчиненню злочину.

Під час заходу провідний фахівець відділу сприяння зайнятості Тетяна Прохорович повідомила про умови реєстрації в службі зайнятості, про переваги та порядок отримання послуг зареєстрованих осіб. В ході бесіди були представлені актуальні вакансії на ринку праці. Тетяна надала інформацію про можливість участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, для осіб які не мають освіти або бажають підвищити рівень кваліфікації є можливість проходження профнавчання в ЦПТО ДСЗ на безоплатній основі та з наданням житла.

 

Спільна робота спрямована на формування та закріплення прагнення до змін власного життя, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки.

 

            Провідний інспектор Талалаївського районного сектору з питань пробації  Катерина Панасенко провела інформаційно-роз’яснювальну роботу серед умовно-засуджених осіб, які відбувають покарання не пов’язані із позбавленням волі. Особливу увагу молодих правопорушників  зосередила на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

 

Катерина Панасенко