back

ВОЛОНТЕРОМ БУТИ НЕ ПРОСТО

22 серпня 2019

Під час виконання уповноваженим органом пробації покладених на них завдань і функцій неможливо обійтись без тісної співпраці з громадським суспільством. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.

Для залучення волонтерів Талалаївський районний сектор з питань пробації провів інформаційну роботу з місцевими жителями, яка дала позитивні результати. Після публікації інформаційного повідомлення в місцевій газеті «Трибуна хлібороба» кожен дізнався про можливість стати волонтером пробації. Бажаючих долучитися до нашої праці було декілька, але після кропіткої співбесіди та анкетування начальник Талалаївського РС Юлія Карпенко виявила одного кандидата, який володіє достатнім рівнем знань, умінь та навичок, який необхідний у виконанні завдань, які ставляться перед волонтерами пробації. Тільки високий рівень суспільної позиції, наполегливості та щире бажання допомагати людям можуть стати рушійною силою у сприянні волонтерів клієнтам пробації, які мають шанс на виправлення, проте не зможуть впоратись самотужки. Такою людиною виявилась Олеся Шимченко, мешканка смт. Талалаївка, яка більше 10 років працює в соціальній сфері і із первинним запалом прагне допомагати людям в різних життєвих обставинах.

 

Ми всі хочемо жити в країні європейського рівня, де права кожного громадянина захищені законом, та не потрібно забувати про обов’язки кожного з нас. Якщо кожен буде робити те, що може, із тим, що має та де перебуває, то очікувані зміни відбудуться в кожному місті та містечку і необхідна допомога надійде тим людям, які її потребують.        

 

Талалаївський районний сектор

з питань пробації