back

30 вересня – День усиновлення

30 вересня 2019

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків є підтримка сімейних форм виховання.

         Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи важливість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в нашій державі щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення, який співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

         Дітям, які втратили родину може допомогти кожен, хто небайдужий. Більшість подружніх пар, які прийняли у родину доньку або сина, скажуть вам, що Бог створив цих дітей саме для них. Адже „дитина - дзеркало родини, як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька” (В.Сухомлинський).

         На території нашого району проживає 2 усиновлених дітей, функціонує 2 прийомні сім’ї, у яких виховується 3 дітей-сиріт та 1 особа х їх числа, 17 статусних дітей перебувають під опікою та піклуванням.

          Від імені районної державної адміністрації вітаю усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників з Днем усиновлення. Нехай повняться дитячим щасливим сміхом ваші оселі, а діти ростуть слухняними і успішними. Нехай щедрість і милосердя Ваших душ заради наших дітей примножуються з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не залишають Ваші серця.

         Всіх, хто виявив бажання усиновити дитину, просимо звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Центральна, 3, смт. Талалаївка.

 

Начальник служби  

 Людмила СЕРДЮК