back

Семінар-нарада з сільськими головами

10 жовтня 2019

10 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Дупи відбувся семінар-нарада з сільськими головами. На семінарі розглянуто ряд важливих питань:

Про призов «Осінь – 2019» та ведення обліку військовослужбовців у сільських радах інформував Володимир Артеменко – військовий комісар Срібнянського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Головний спеціаліст фінансового відділу райдержадміністрації Яна Товкач інформувала про планування бюджету на 2020 рік.

На заходах щодо попередження травматизму за загибелі дітей у зимовий період наголосила Людмила Рябчун – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

На особливостях впорядкування та приймання документів на зберігання документів сільських рад до архіву зосередив увагу Анатолій Ведмідь – завідувач архівного сектору апарату райдержадміністрації.

Наталія Циганенко, головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації розповіла про нове у законодавстві України.

Про пілотні проекти міністерства юстиції України інформувала Вікторія Гордієнко – в.о. начальника Талалаївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального Управління юстиції в Чернігівській області.

У семінарі взяли участь голова районної ради Юрій Дзюбан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ.

 

За інформацією загального

відділу райдержадміністрації