back

Працівники Талалаївського районного сектору пробації разом з волонтером пробації долучились до акції «За чисте довкілля»

25 жовтня 2019

Традиційно в кінці жовтня по всій Україні проводиться акція «За чисте довкілля». Даний захід пройшов і в Талалаївському районі. Ця акція об’єднала волонтерів, депутатів, державних службовців, органів місцевого самоврядування та інших небайдужих людей задля спільної праці на благо району. Не залишилися осторонь та долучились до даного заходу і працівники Талалаївського районного сектору пробації Юлія Карпенко  та Катерина Панасенко, а також волонтер пробації Олеся Шимченко. Вони продемонстрували власним прикладом, що об’єднавшись разом з громадою району навколо збереження довкілля, можна зробити нашу країну кращою та чистішою, чим підтвердили любов до рідного краю.


Кожен із них в цей день зробив свій вклад у цю благодійну справу – прибирали прилеглу територію, збирали сміття, хтось вирізував сухі гілки дерев, інші згрібали опале листя, та прибирали клумби в центрі селища.


Слід пам’ятати про те, що природа – це національне багатство, це наш спадок, який необхідно зберегти й передати наступним поколінням.

 

Талалаївський районний сектор пробації