back

Спільними зусиллями

12 листопада 2019

Працівниками Талалаївського РС пробації спільно з дільничним інспектором Талалаївського ВП Сергієм Клюєм та волонтером пробації Олесею Шимченко проведено превентивний захід із суб’єктом пробації за його місцем проживання. Подібні заходи є систематичними та довели власну користь та результативність, адже клієнт пробації усвідомлює небайдужість та відсутність формалізму всіх служб до його долі. Громадянин О. був неодноразово засуджений до різних мір покарання і на даний час є клієнтом пробації, з яким проводяться заходи для вирішення криміногенних потреб та для досягнення позитивних змін у відповідності до складеного індивідуального плану роботи.

Під час відвідування громадянина О. за місцем проживання  інспектором Талалаївського РС пробації Катериною Панасенко проведено профілактичну бесіду, спрямовану на формування соціально прийнятної поведінки у суспільстві, попередження дефекту правової соціалізації, яка закликає дотримуватися загальноприйнятих поведінкових норм, що забезпечить нормальний процес правової соціалізації.

 

Дільничний інспектор поліції Сергій Клюй попередив клієнта пробації  про недопущення порушення вимог відповідних статей кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Волонтер пробації Олеся Шимченко в ході спілкування намагалася підтримати гр. О. позитивними історіями із життя, коли люди кардинально змінювали свою долю і жили повноцінним життям. «Кожен має право на помилку, але таку помилку кожен повинен виправляти власноруч, все в наших руках» , - на завершення розмови сказала Олеся.

 

Спільний контроль за особами, що схильні до прояву антисоціальної поведінки - вагомий крок до вирішення розвитку уявлень про наслідки протиправних дій та можливість виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

 

Талалаївський районний сектор пробації