back

Успішний приклад відбування суспільно корисних робіт в Талалаївському районному секторі пробації

21 листопада 2019

На обліку Талалаївського районного сектора пробації перебував гр. Є., який був притягнутий Талалаївським районним судом до 120 годин суспільно корисних робіт за несплату аліментів. Гр. Є. з моменту постановки на облік усіма можливими способами намагався уникнути виконання стягнення, і в результаті відносно нього був складений адміністративний протокол та за рішенням суду був притягнутий до адміністративного арешту на строк дві доби.

За час перебування на обліку співробітники пробації неодноразово відвідували гр. Є. за місцем його проживання, проводили заходи на підвищення мотивації до відбуття покарання для уникнення притягнення до кримінальної відповідальності за систематичне ухилення від відбуття стягнення.

 

Зрештою, всі вищевказані заходи увінчались успіхом, після тривалої роботи з клієнтом пробації гр. Є. почав замислюватись над проблемою зловживання алкогольними напоями, які більшою мірою заважали йому вести нормальний спосіб життя та приступив до відпрацювання суспільно корисних робіт, які відбув без порушень та зауважень.

 

Нагадуємо!!! Кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено новим видом адміністративного стягнення - суспільно корисні роботи. Виконання стягнення здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої визначається відповідним органом місцевого самоврядування.

 

За виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

 

Талалаївський районний сектор пробації