back

Участь співробітників Талалаївського районного сектору пробації в новорічній благодійній акції «Допоможи нужденним»

09 січня 2020

Новорічні та Різдвяні свята є найочікуванішими та найвеселішими святами для українців, і кожен з нас в ці дні вірить в диво та сподівається на зміни у власному житті, але є ті, котрі не чекають на свята і точно знають, що дива не станеться. Мова йде про тих людей, які знаходяться в тяжкому матеріальному становищі, та потребують елементарних продуктів харчування. Саме для таких людей працівники Талалаївського РС пробації спільно з громадською організацією «Спасіння-Талалаївка» на чолі з Сергієм Лебедем провели адресну акцію «Допоможи нужденним», яка включала в себе щире привітання зі святами та роздачу продовольчих пакунків. Одним з таких людей став і клієнт пробації, який перебуває на обліку Талалаївського районного сектору.


Метою даного заходу була підтримка тих, хто потребує допомоги: матеріальної, побутової чи просто доброго слова. Голова Центру «Спасіння-Талалаївка» Сергій Лебідь запрошував під час акції всіх бажаючих завітати на Богослужіння Християнської Церкви «Спасіння», яка знаходиться в смт. Талалаївка та повторював людям: «Ким би ви не були, чим би ви не займалися, ви потребуєте Бога, його любові, підтримки і прощення!».


В свою чергу, начальник Талалаївського районного сектору пробації Юлія Карпенко привітала всіх учасників акції з зимовими святами та побажала, щоб у Новому році всі стали трішки добрішими, трішки співчутливішими та пам’ятали про наслідки своїх вчинків.

 

Талалаївський РС пробації