back

ПРО СПРАВИ АРХІВНІ

24 грудня 2019

Кожна людина від народження проходить певні періоди життя: дитинство, юність, зрілість… Настає, здається несподівано, і пенсійний вік. При оформленні пенсії жителі нашого району часто звертаються до комунальної архівної установи «Районний трудовий архів» Талалаївської районної ради. Наприклад, у 2019 році на особистий прийом до директора трудового архіву звернулося 153 громадян.

 

Основна тематика звернень громадян — це видача архівних довідок про розмір заробітної плати, підтвердження трудового стажу, підтвердження інформації про записи у трудових книжках. На 153 запити соціально-правового характеру видано 456 довідок, у тому числі на запити про підтвердження трудового стажу — 278, на запити про заробітну плату — 178.

 

У даний час в трудовому архіві знаходяться на зберіганні 66 фондів, які включають у себе 6829 справ з кадрових питань (особового складу), крім того є 19 справ постійного зберігання, 168 справ тимчасового зберігання. У 2019 році до архіву передали справи з кадрових питань (особового складу) ПП «Талалаївська ПШМК» в кількості 88 справ і Талалаївське земельно-кадастрове бюро в кількості 5 справ. Талалаївською районною організацією Аграрної партії України передані на зберігання установчі документи тривалого зберігання в кількості 7 справ.

 

Районний трудовий архів утримується за рахунок щорічних субвенцій сільських та селищного бюджетів районному бюджету. У грудні цього року селищна рада додатково виділила 10 тис. грн на придбання ноутбука.

 

Я щиро вдячна селищному, сільським головам, депутатам селищної, сільських рад за підтримку та розуміння «справ архівних». Вітаю всіх вас із наступаючими святами Нового 2020 року та Різдва Христового. Бажаю вам міцного здоров’я, удач і мирного неба.

 

Надія ЧЕРЕВИК,

директор трудового архіву.