back

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 грудня 2019

10 грудня  під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Анатолія Дупи відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалися такі питання:

 

1. Про профілактику пожеж та загибелі на них.

 

2. Про проведення позапланової перевірки стану техногенної стану техногенної і пожежної безпеки дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Веселка».

 

3. Про впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

 

З інформацією  по даних питаннях виступив головний інспектор Талалаївського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Євгеній Мартіян.

 

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського та доручення голови обласної державної адміністрації Андрія Прокопенка з протипожежної безпеки, голова комісії Анатолій Дупа наголосив про проведення всебічної перевірки стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей: дитячих садочків, шкіл, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

За інформацією секретаря комісії