back

ЗАКОН І ОБОВ᾿ЯЗОК

06 лютого 2020

5 лютого 2015 року було прийнято Закон України "Про пробацію", який введено у дію 27 серпня 2015 року.  З цієї дати минуло вже 5 років, 5 років щоденної праці, 5 років плідної співпраці з органами місцевого самоврядування, представниками поліції, прокуратури, правосуддя та місцевими громадськими організаціями.

 З нагоди відзначення 5-річчя Закону України «Про пробацію» за ініціативою начальника Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області в приміщенні місцевої прокуратури відбулася зустріч з начальником Талалаївського районного відділу Бахмацької місцевої прокуратури В᾿ячеславом Ніщименком та тимчасово виконуючим обов’язки начальника Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції Петром Скляром, який тривалий час працює в даному відділенні.

 

Юлія Карпенко розпочала зустріч з наведення прикладів переваг запровадження пробації за останні п’ять років функціонування інституту виконання покарань .

 

У ході проведення зустрічі керівники служб також обговорили наявні проблемні питання, що стосуються виконання різних видів покарань, що не пов’язані з позбавленням волі. Юлія Карпенко наголосила про порядок взаємодії у  розшуку засудженого до громадських робіт громадянина З, який перебуває на обліку в районному секторі пробації та з травня 2018 року оголошений у державний розшук.  Петро Скляр пояснив ситуацію, яка склалась по даному факту та взяв дану справу під власний контроль.

 

В᾿ячеслав Ніщименко зазначив про важливість продовження співпраці між керівниками вищевказаних служб та запевнив в підтриманні ділових відносин на високому рівні і в подальшій співпраці.

 

Талалаївський районний сектор пробації