back

Правова обізнаність – запорука запобігання дитячої злочинності

18 лютого 2020

Талалаївський районний сектор пробації проводить об᾿ємну роботу не лише з клієнтами пробації, а й превентивні заходи з школярами місцевих шкіл.

            На базі Талалаївської ЗОШ I-III ступенів відбувся спільний захід представника сектору пробації Катериною Панасенко з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Талалаївського ВП Іриною Бабенко для учнів 9-х та 10-х класів. Під час зустрічі учні були повідомлені про методи покарання не лише їх за вчинення правопорушення, але і їх батьків, які несуть відповідальність за їхні дії.

            З учнями 9-го класу, які часто стають причиною занепокоєння вчителів та об’єктами пильного нагляду працівників поліції, було проведено тестування самооцінки типового сімейного стану та самооцінки депресії, які використовуються для діагностування девіантних проявів особистості підлітків. За результатами класним керівникам були надані рекомендації. Спільно з учнями були переглянуті відео матеріали, які містять в собі наочні історії неповнолітніх засуджених, які з власного досвіду знають, що за кожен злочин існує невідворотне покарання.

 

            Такі заходи мають на меті попередити дитячу злочинність і надати якісну консультацію про шляхи вирішення криміногенних ситуації, в які можуть бути втягнуті неповнолітні.

 

            В кінці зустрічі учні стали трішки більше обізнаними в правових питаннях, трішки більше відповідальнішими та вмотивованими до подальшого навчання.  

 

Талалаївський районний сектор