back

ПРОБАЦІЯ в умовах карантину

25 березня 2020

Відповідно до змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 р.№ 215) забороняється:

 

з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 03.03.2020 р. перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення;

 

заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

В зв’язку з вищевказаними обставинами Талалаївський РС пробації здійснює наглядову, та соціально-виховну діяльність в телефонному режимі та за допомогою Інтернет ресурсів. В таких умовах клієнти пробації повідомляють про місце власного перебування, інспектор проводить роз’яснювальну роботу про умови відбування покарання без позбавлення волі в період карантину та повідомляє клієнтам пробації про превентивні заходи щодо запобігання інфекційного зараження. В ході індивідуальної роботи наголошується про необхідність перебування вдома та обмеження спілкування з оточуючими людьми, також зазначається важливість дотримання санітарно-гігієнічних правил та правил особистої гігієни.

Навіть в умовах самоізоляції служба пробації не припиняє своєї роботи та належним чином виконує покладені на неї обов’язки, знаходячи для цього все нові і нові шляхи вирішення проблемних питань. Працівники пробації розпочали співпрацю з волонтерами Національного Корпусу.

          Місцевий осередок Національного Корпусу під керівництвом Богуслава Борсука, організував  волонтерський рух під назвою НК «Волонтери». Богуслав надав органу пробації  брошури інформаційного характеру та запевнив, що днями  буде забезпечено працівників сектору  захисними масками. В подальшому керівники домовилися про подальшу співпрацю, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо перемогти біду.

 

Талалаївський РС пробації