back

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 березня 2020

Сьогодні, 25 березня, під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Анатолія Дупи, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалося питання стану виконання заходів щодо загрози поширення корона вірусу COVID-19 на території району.

З інформацією по даному питанню виступив, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Анатолій Дупа. Обговорили питання селекторної наради яку провів вчора голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко з керівниками громад області, головами райдержадміністрацій та головними лікарями районних та міських лікарень, а також ознайомили присутніх з вимогами протоколу № 5 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2020 року в якому йшлося про посилення обмежувальних заходів у боротьбі з поширенням небезпечної хвороби а також Постановою Головного Державного санітарного лікаря країни від 21.03.2020 № 2.

 

За інформацією секретаря комісії