back

В УМОВАХ КАРАНТИНУ

17 квітня 2020

В умовах карантину Талалаївський районний сектор пробації працює у звичному режиму. Об᾿єм роботи звичайно не змінився, але тепер має свої особливості:

- реєстрація, здебільшого, проходить в телефонному режимі, адже наразі відсутні районні транспортні сполучення, та й безпека громадян є першочерговою;

- профілактична та соціально-виховна робота з клієнтами пробації успішно проходить в телефонному режимі та з допомогою інтернет ресурсів (періодично проводяться бесіди інформаційного характеру щодо необхідності проходження медичного огляду та роз’яснення алгоритму дій в таких випадках). Тема бесіди, наприклад: «Враховуючи реформу охорони здоров'я, для отримання необхідної медичної допомоги, Вам слід звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання (або за Вашим вибором) для підписання угоди. Для підписання угоди із сімейним лікарем потрібно мати при собі паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та мобільний телефон (на Ваш номер прийде відповідне СМС-повідомлення)».

 

- за умови особистого контакту, наприклад при постановці громадян на облік, під час спілкування дотримуються всі необхідні міри безпеки: (всі знаходяться в масках та одноразових рукавичках, після проведення бесіди проводиться дезинфекція приміщення та поверхонь меблів.)

 В складний для нас усіх час волонтери Національного корпусу під керівництвом  Богуслава Борсука постійно допомагають районному сектору засобами індивідуального захисту (дезінфекторами, масками, одноразовими перчатками).

 

  Талалаївський районний сектор пробації