back

Економіка- Транспорт та зв'язок

02 червня 2020

______________________________________________

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Талалаївка – Чернігів (рейси 635к/636к) за номером 441

 

Конкурси відбудуться 26 червня 2019 року о 10 годині у приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

 

УВАГА!!!

 

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 23.05.2019 №21/1723 у обласній газеті «Вісник Ч».

 

Телефон для довідок: 675-909

 

Перелік необхідних документів на конкурс

______________________________________________

Транспорт та зв’язок у 2018 році

 

Автобусним сполученням охоплені 85% населених пунктів району.
На міжміських та приміських маршрутах працює 7 суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ «Талалаївське АТП-17450»,
ТОВ «Автотранс» та 5 суб’єктів фізичних осіб, з них два перевізники зареєстровані за межами району.

Всього на міжміських маршрутах здійснюється 12 рейсіви в 4 направленнях. Також працює 6 сільських маршрутів.

У 2018 році конкурсним комітетом з визначення автомобільних перевізників на маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, проведено 4 конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування «Талалаївка – Українське», «Талалаївка – Довгалівка», «Талалаївка – Рябухи», «Талалаївка – Чернецьке».

Талалаївський район підключений до Інтернет-мережі. На території району діють 3 оператори мобільного зв’язку: Водафон, Київстар та Лайфселл.

У зв’язку з впровадженням проекту «Сільське відділення», діючими на території району залишились лише 2 поштових відділення.

______________________________________________

 

Транспорт та зв'язок у 2017 році

Автобусним сполученням охоплені 85% населених пунктів району.

На міжміських та приміських маршрутах працює 7 суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ «Талалаївське АТП-17450», ТОВ «Автотранс» та 5 суб’єктів фізичних осіб, з них два перевізники зареєстровані за межами району.

Всього на міжміських маршрутах здійснюється 13 рейсів в 5 направленнях. Також працює 6 сільських маршрутів.

У 2017 році конкурсним комітетом з визначення автомобільних перевізників на маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, проведено 2 конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування «Березівка – Талалаївка» та «Талалаївка – Красний Колядин», розроблено Паспорти маршрутів та заключено договори з перевізниками.

Талалаївський район підключений до Інтернет-мережі. На території району діють 3 оператори мобільного зв’язку: МТС, Київстар та Лайф. Обслуговування населення здійснюють 10 поштових відділень.

За інформацією сектору економічного розвитку райдержадміністрації

______________________________________________

 

Транспорт та зв'язок

Упродовж 2016 року вантажним автотранспортом фізичних осіб-підприємців району доставлено замовникам 7 тис.т вантажів, що в 1,7 раза більше, ніж у 2015 році. Обсяг виконаного вантажообороту зріс у 2,3 раза й становив 1264 тис.ткм.

Пасажирський автомобільний транспорт підприємств та фізичних осіб-підприємців перевіз 183 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 10 млн.пас.км. Це, відповідно, на 3% та 14% більше, ніж у 2015 році.

Близько 90% обсягів пасажирських перевезень у районі здійснено автобусами приватних перевізників.

Щодня послугами маршрутного автотранспорту району, у середньому, користувалися 0,5 тис. пасажирів.

Автобусним сполученням охоплені 85% населених пунктів району. На міжміських та приміських маршрутах працює 7 суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ «Талалаївське АТП-17450», ТОВ «Автотранс» м. Чернігів та 5 суб’єктів фізичних осіб, з них 2 перевізники зареєстровані за межами району.

У поточному році відкрився новий рейс міжміського направлення. Всього на міжміських маршрутах здійснюється 13 рейсів в 5 направленнях. Також працює 6 внутрішньорайонних (сільських) маршрутів.

Талалаївський район підключений до Інтернет-мережі, проте зв’язок низької якості. На території району діють 3 оператори мобільного зв’язку: МТС, Київстар та Лайф. Обслуговування населення здійснюють 10 поштових відділень.

За інформацією сектору економічного розвитку райдержадміністрації

______________________________________________

Транспорт і зв’язок (2015 рік)

Автобусним сполученням охоплені 85% населених пунктів району. На міжміських та приміських маршрутах працює 7 суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ «Талалаївське АТП-17450» та 6 суб’єктів фізичних осіб, з них один перевізник зареєстрований за межами району. На міжміських маршрутах здійснюється 11 рейсів в 4 направленнях, також відкрито 6 сільських маршрутів.

На території району діють 3 оператори мобільного зв’язку: МТС, Київстар та Лайф. Обслуговування населення здійснюють 10 поштових відділень.

______________________________________________

Транспортні послуги за 2014 рік

У сфері пасажирських перевезень по району на міжміських та приміських маршрутах працює 8 суб’єктів підприємницької діяльності.

Загалом це одна юридична особа ТОВ «Талалаївське АТП-17450 та 7 суб’єктів –фізичних осіб. Відкриті маршрути на міста Чернігів, Київ, Харків, Ромни.

Відкрито новий маршрут Березівка – Талалаївка.

______________________________________________

Транспортні послуги за 2012 рік

Упродовж 2012 року послугами пасажирського автотранспорту району скористалися 192,6 тисяч пасажирів, що на 12% менше минулорічного. У сфері пасажирських перевезень на міжміських та приміських маршрутах загального користування працює 8 суб’єктів підприємницької діяльності за 18 маршрутами, що на 3 маршрути менше від попереднього року.

З них одна юридична особа – це ТОВ “Талалаївське АТП-17450” та 7 суб’єктів – фізичних осіб.

Забезпеченість населених пунктів, які мають автобусне сполучення в районі становить 85%.

______________________________________________