back

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ᾿Ї

23 червня 2020

Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. Нажаль, необхідно констатувати, що сім’я як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції.

23 червня 2020 року Талалаївським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області проведено інформативно-консультаційний захід «Попередження насильства в сім᾿ї» спільно з волонтером пробації Лесею Шимченко для клієнтів пробації.

 

В ході проведення заходу інспектор Талалаївського РС пробації Катерина  Панасенко спільно з учасниками зустрічі розглядала та роз’яснювала Закон України «Про попередження насильства в сім᾿ї». Під час обговорення виокремлювалось поняття сімейне насильство та було розглянуто чотири види насильства в сім᾿ї. Також волонтер пробації Леся Шимченко спробувала відокремити групи мотивів, які спонукають злочинця вчиняти насильство проти членів своєї родини, та поінформувала учасників заходу про алгоритм дій, якщо особа зазнає насильства в сім᾿ї.

 

Провідним інспектором пробації в ході заходу також наголошувалось про застосування адміністративних стягнень за вищеперераховані діяння, та наголошувалось про настання кримінальної відповідальності за вчинення повторного злочину.

 

Даний захід відбувся в умовах дотримання карантинних заходів, працівники пробації роздали захисні маски учасникам заходу та наголосили на дотриманні безпечної  дистанції.

 

Талалаївський РС пробації