back

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ТАЛАЛАЇВСЬКИМ БПД

24 червня 2020

24 червня 2020 року з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу та з метою підбиття підсумків за перше півріччя 2020 щодо результатів співпраці відбулась робоча зустріч начальника Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Юлії Карпенко та головного спеціаліста відділу "Талалаївське бюро правової допомоги" Аліни Кошки.

В ході розмови були обговорені проблемні питання, що стосуються відповідальності за зловживання наркотичними засобами, та шляхи всебічної допомоги людям, які вживають наркотичні засоби або їх розповсюджують. Також під час зустрічі було проаналізовано основні показники у роботі за півроку, підведено підсумки діяльності Талалаївського  районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області спільно з відділом "Талалаївське бюро правової допомоги" за цей період.

 

По завершенню робочої зустрічі Юлія Карпенко запевнила, що і надалі уповноважений орган з питань пробації буде тісно співпрацювати з «Талалаївським бюро правової допомоги».

 

Талалаївський РС пробації