back

Навчання ціною в життя

13 липня 2020

Протипожежна безпека в органах пробації – невіддільна частина організації робочого простору і процесів згідно з нормами чинного законодавства, тому необхідно бути в курсі цих змін і коригувати організаційну роботу в даному напрямку. 

Талалаївський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області регулярно проводить моніторинг нормативної бази та проходить відповідне навчання, щоб оновити не лише теоретичну базу, а й практичні навички співробітників. І саме сьогодні, за ініціативою начальника Талалаївського РС пробації Юлії Карпенко спільно з начальником Талалаївського РС УДСНС України в Чернігівській області Геннадієм Зіркою було організовано інформативно-навчальний захід для працівників Талалаївського РС пробації.

         В ході проведення заходу обговорювалось застосування первинних засобів пожежогасіння, види будови протипожежного устаткування, вимоги експлуатації та періодичність технічного обслуговування. Одним із головних завдань, які були пропрацьовані в ході зустрічі - це забезпечення надійного протипожежного захисту, задля цього вивчались класи пожеж, та способи пожежогасіння при різних видах займання.

 

         Протипожежна профілактика має життєво важливе значення, адже краще попередити, та унеможливити виникнення небезпечних ситуацій.

 

           По закінченні зустрічі начальник Талалаївського РС пробації Юлія Карпенко подякувала керівнику РС УДСНС Геннадія Зірку за такий важливий та пізнавальний захід. В свою чергу Геннадій Зірка запропонував і надалі проводити навчання з метою попередження надзвичайний ситуацій вже на базі районного сектору УДСНС.

 

Талалаївський РС пробації