back

Багатостороння профілактична робота в Талалаївському районному секторі пробації

08 жовтня 2020

Проведення профілактичної роботи є однією з умов запобігання вчинення повторних кримінальних правопорушень особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації. Профілактична бесіда входить до наглядових та соціально-виховних заходів метою яких є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

         В Талалаївському РС пробації спільно з працівниками Талалаївської поліції, та за участі волонтера пробації Лесею Шимченко днями була проведена багатостороння профілактична робота відносно гр. С., мешканця  смт. Талалаївка,  який неодноразово був засуджений за вчинення насильницьких дій по відношенню до своєї співмешканки, вчинення крадіжок, притягувався до адміністративної відповідальності за вживання алкогольних напоїв в громадських місцях, а також має низку інших правопорушень.

 

         Провідний інспектор Талалаївського РС пробації Катерина Панасенко вкотре попередила гр. С. про настання кримінальної відповідальності за порушення умов, або ухилення від  відбування призначеного йому судом покарання, роз’яснила наслідки вчинення нових правопорушень та повторних злочинів. Волонтер пробації Олеся Шимченко, в свою чергу вказала на шляхи вирішення проблеми алкогольної залежності, та запропонувала свою допомогу в подоланні агресивних проявів, які виникають у гр. С.

 

         Працівники поліції запевнили в посиленні контролю над особами, які вчиняють домашнє насильство, та наголосили про дотримання правомірних дій щодо осіб, які мешкають з вами в одному будинку та з оточуючими, адже наша безпека залежить від нашої обізнаності, та своєчасно наданої різносторонньої допомоги.