back

Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проекту монетизації одноразової допомоги «пакунок малюка» ініціює створення інтернет-платформи, на якій планується розміщення дитячих товарів національних виробників та «пакунок малюка» у натуральній формі

16 вересня 2020

Міністерство соціальної політики України спільно з Асоціацією виробників України ініціює проведення 17 вересня 2020 року зустрічі із національними виробниками дитячих товарів та іншими суб’єктами господарювання у сфері торгівлі дитячими товарами.

 

Під час зустрічі сторонами заплановано розробити єдині кваліфікаційні вимоги до учасників платформи, визначити єдині правила співпраці для чесної, прозорої конкуренції та обговорити пропозиції від учасників, щодо найвигідніших умов з реалізації соціальної програми.

 

Створення інтернет-платформи, на якій будуть розміщені дитячі товари національних виробників та «пакунок малюка» у натуральній формі, дасть можливість породіллям легко вибрати та придбати необхідні товари.

 

Дата та місце проведення:

17 вересня 2020 року  14:00

Міністерство соціальної політики України

м.Київ, вул. Еспланадна, 8/10, 01601

 

В зв’язку з карантинними вимогами участь за попередньою реєстрацією!

 

Для реєстрації заповніть анкету, яка розміщена за посиланням та надішліть її на електронну адресу: [email protected]  або за номером +38(063)107-00-08 Аліна Глушко.