back

Конкурс “Швидка необхідна підтримка”, щоб протистояти COVID-19

22 жовтня 2020

Триває конкурс грантів «Швидка необхідна підтримка», який фінансується Європейським Союзом в межах проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні” (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine).

 

Конкурс грантів має надати доступ до ресурсів організаціям, які опинилися у загрозливому становищі через COVID-19.  За прогнозами експертів друга хвиля пандемії, яка прийде восени-взимку,  завдасть навіть сильнішого удару, ніж навесні. Тому важливо уже сьогодні підтримати і посилити спроможності ОГС, щоб протистояти викликам, спричиненим пандемією.

 

Специфічними завданнями цього конкурсу грантів є:

  • сприяти посиленню спроможностей ОГС адаптуватись і протистояти викликам та наслідкам, спричиненим пандемією COVID-19;

 

  • підтримати зусилля ОГС щодо задоволення потреб громад, залучення громадян до реалізації місцевих ініціатив та підвищення стійкості громад перед викликами, спричиненими непередбачуваними обставинами, зокрема, пандемією COVID-19;

 

  • сприяти підтримці ОГС (розвитку їх організаційного потенціалу), які працюють з уразливими групами населення, для надання допомоги та послуг своїм бенефіціарам під час непередбачуваних обставин та обмежень, спричинених пандемією COVID-19;

 

  • сприяти підтримці діяльності об’єднань ОГС, платформ, мереж, що спрямована на підвищення стійкості ОГС перед викликами пандемії та швидкого реагування на потреби бенефіціарів в умовах пандемії COVID-19.

 

Сума гранту за цим конкурсом - від 64 000 до 480 000 грн. Середній очікуваний розмір гранту – 224 000 грн.

 

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання.

 

Детальне «Запрошення до участі» можна завантажити за посиланням http://ednannia.ua/images/EUD-Ednannia_COVID-19_Call_for_Proposals_Emergency_Grants_for_CSOs_fin.pdf .

 

Термін реалізації проєктів за цим конкурсом складе від 3 до 12 місяців.

 

Прийом проєктних пропозицій триває постійно, заявки розглядаються щомісяця.

 

Кінцевий термін подання пропозицій для розгляду на найближчому засіданні 02 листопада 2020 року.

 

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу:  [email protected]

 

Детальна інформація https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-shvydka-neobhidna-pidtrymka-schob-protystoyaty-covid-19