back

Конкурс наукових фотографій у Вікіпедії

02 листопада 2020

З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.

 

Мета конкурсу – популяризація наукових знань, шляхом наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.

 

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Необхідно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 5 номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми».

 

Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто в поточному році або раніше. Допускається необмежена кількість фото, зображень та ілюстрацій, зроблених комп’ютером або за допомогою комп’ютерної техніки.

 

Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти із різних галузей знань. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

 

Умови участі на сторінці конкурсу: http://wikiscience.wikimedia.org.ua та в соціальній мережі Фейсбук.

 

Конкурс організовує Громадська організація «Вікімедіа Україна» — некомерційна організація, яка займається популяризацією Вікіпедії та її сестринських проєктів в України, а також сприяє розвитку їх спільнот. Проєкт підтримали науково-популярний портал «Моя наука» та команда «Дні науки».