back

До уваги абітурієнтів 2020!

25 листопада 2020

Головне управління Національної поліції в Чернігівській області проводить добір кандидатів, які мають повну загальну середню освіту, для направлення на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме:

1. Національна академія внутрішніх справ (м.Київ)

 

2. Харківський національний університет внутрішніх справ

 

3. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

 

4. Львівський державний університет внутрішніх справ

 

5. Одеський державний університет внутрішніх справ

 

6. Донецький юридичний інститут МВС України (м. Кривий Ріг Дніпропетровська область)

 

7. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка (м. Сєвєродонецьк Луганська область)

 

Більш детальну інформацію про кожний ВНЗ МВС України можна отримати на офіційних сайтах вищевказаних навчальних закладів.

 

Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання "лейтенант поліції" та гарантується працевлаштування.

 

Прийом вступників на навчання до вищих навчальних закладів МВС 3-4 рівнів акредитації за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів буде здійснюватися за конкурсом пред'явлених сертифікатів, виданих Українським центром оцінювання якості освіти.

 

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється кадровими апаратами органів та підрозділів Національної поліції за місцем проживання абітурієнтів.

 

За довідками звертатися до сектору кадрового забезпечення Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області або за телефоном 0961303571 Тетяна Анатоліївна

https://osvita.np.gov.ua/