back

До Міжнародного дня волонтера

24 листопада 2020

Напередодні Міжнародного дня волонтера керівник Талалаївського районного сектору пробації Юлія Карпенко привітала зі святом, та відзначила Подякою волонтера, який співпрацює з уповноваженим органом з питань пробації.

Олеся Шимченко працює спеціалістом Талалаївського РЦСССДМ, та вже більше року являється волонтером районного сектору пробації. Спільно з працівниками пробації Олеся проводить інформаційні заходи за участю суб’єктів пробації з метою профілактики вчинення ними повторних правопорушень, у тому числі – домашнього насильства, приймає участь у перевірці виконання обов’язків, покладених рішенням суду на суб’єктів пробації.

За весь час спільної роботи Олеся проводила тренінги, бесіди, тематичні зустрічі з засудженими особами, і намагається сприяти ресоціалізації клієнтів пробації.

 

Вже багато зроблено, та ще більше заплановано на майбутнє. І ми щиро віримо в створення справедливого і безпечного для кожного суспільства, застосовуючи наш професіоналізм, партнерство, повагу та інновативність ми обов’язково досягнемо успіху!

 

Талалаївський районний сектор пробації