back

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01 грудня 2020

З ініціативи Всесвітньої  організації охорони здоров’я Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня  починаючи з 1988 року.

Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу  у світі в цілому сповільнилося. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи та Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІДу найвищий.

 

За інформацією Талалаївської ЦРЛ на обліку перебуває 23 особи, які мають позитивний ВІЛ-статус, з них 9 жінок, 13 чоловіків та 1 дитина.

 

ВІЛ та СНІД – це одна з найсучасніших проблем світу, тому цій темі присвячуються різноманітні заходи щодо профілактики  цього захворювання.

 

Ця хвороба смертельна, однак вчені вже знайшли спосіб як затримати хворобу.

 

Кожний громадянин України має права гарантовані Конституцією нашої держави. ВІЛ-позитивні люди – громадяни нашої країни, права яких також захищає держава. Вони мають усі права громадянина на: освіту, роботу, відпочинок і дозвілля, толерантне ставлення, повагу, повноцінне життя!

 

Пам’ятайте, що ВІЛ не передається через рукостискання, обійми, посмішку, радість та підтримку. Не позбавляйте себе спілкування з цікавими людьми через їхній ВІЛ-позитивний статус!

 

За інформацією районного центру СССДМ