back

Під час пожежі загинув 64-річний господар будинку

02 грудня 2020

У зв’язку зі зниженням температурного режиму, громадяни приватного житлового сектору інтенсивно використовують опалювальні печі та електронагрівальні прилади. Разом з тим, ігнорування або невиконання елементарних правил пожежної безпеки призводить до виникнення пожеж, які, нажаль, іноді закінчуються травмуванням або загибеллю людей на них.

Трагічний випадок стався 30 листопада у с. Мньов, що на території Михайло-Коцюбинської селищної громади. Повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Гоголя надійшло о 16:59 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області. За викликом на місце події прибули два відділення вогнеборців з обласного центру та відділення 63-ої Державної пожежно-рятувальної частини з м. Славутича. На той момент вогонь майже повністю охопив будівлю. Під час ліквідації рятувальники у приміщенні виявили тіло 64-річного господаря будинку. Чоловік, повертаючись додому, побачив загоряння, забіг у помешкання аби вимкнути електромережу, проте, надихавшись небезпечних продуктів горіння, знепритомнів і загинув. Ймовірною причиною трагедії послужило коротке замикання електромережі.

Рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації печей і димарів. Не перегрівайте їх, не залишайте вогонь без нагляду та не розпалюйте печі за допомогою легкозаймистих і горючих рідин. Слідкуйте за справністю електромереж та приладів, не перевантажуйте мережу одночасним увімкненням кількох потужних споживачів, не використовуйте саморобні запобіжники.

 

Начальник Талалаївського РС

У ДСНС України у Чернігівській області

Геннадій ЗІРКА