back

Про мобільний додаток «Статистика в смартфоні»

16 грудня 2020

Шановні користувачі статистичної інформації!

 

З метою подальшого вдосконалення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації Держстат розробив мобільний додаток "Статистика в смартфоні".

 

Додаток – двомовний (українська й англійська) і надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

 

Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики): ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню. Простий інтерфейс дозволяє швидко візуалізувати обрану інформацію.

 

Основний функціонал мобільного додатка "Статистика в смартфоні":

 

- доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;

 

- групування наборів даних за темами (галузями статистики);

 

- візуалізація у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);

 

- збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу в майбутньому;

 

- поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.

 

Додаток працює на ОС Android і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.statinsmartphone).

 

Запрошуємо ваших фахівців долучитися до використання додатка "Статистика в смартфоні".

 

Для більш широкого інформування користувачів офіційної державної статистичної інформації та суспільства в цілому про нову можливість її отримання просимо розмістити на ваших сторінках в соціальних мережах репост на відповідне повідомлення на сторінці Держстату у Фейсбук

 

(https://www.facebook.com/731367347022367/posts/1763972857095139/?d=n).