back

13 лютого 2013

Сходи громадян

12 лютого відбулися сходи громадян в селах Українське (74 особи), Грицівка (32 особи), Сильченкове (близько 100 осіб). Вони пройшли за участю в.о. голови райдержадміністрації Плюти О.П., заступника голови районної ради Дмитрюка С.Б., керівника апарату райдержадміністрації Коновала М.П., начальників і спеціалістів управлінь, відділів і служб району.

Жителів цих населених пунктів найбільш хвилюють питання:

- Українське: - збільшення відсоткової ставки за земельні паї;

- будівництво водогону в селі;

- нерегулярне постачання скрапленого балонного газу;

- ремонт доріг;

- збільшення кількості автобусних рейсів до райцентру;

- Грицівка: - відсутність автобусного сполучення з райцентром;

- ремонт моста в селі;

- земельні питання ( при розпаюванні земель жителям села не були виділені кормові угіддя).

- Сильченкове: - будівництво водогону в селі;

- залишити місцеву школу однією з базових шкіл району;

- будівництво під’їзної дороги до села.

Учасники сходів заслухали звіти сільських голів та інвесторів, розглянули Меморандум між територіальними громадами і інвесторами «Про участь та сприяння бізнесу в розвитку інфраструктури в сільських населених пунктах».

Всі зауваження та пропозиції були прокоментовані і взяті виконкомами сільських рад та відповідними службами на контроль і виконання.