30 травня 2014
Засідання колегії райдержадміністрації
29 травня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Брюховецького, на якому було розглянуто питання про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за І квартал 2014 року.
"Аналізуючи результати діяльності господарського комплексу району по виконанню показників Програми соціально-економічного розвитку за підсумками 1 кварталу 2014 року можна сказати, що з позитивною динамікою спрацювали більшість галузей", - наголосила в своєму виступі начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галина Співак. А саме: надходження податків до місцевого бюджету склали 3,9 млн.грн. або 109,3% до завдання.
На 4% збільшилося виробництво промислової продукції.В галузі сільського господарства вироблено валової продукції в порівняльних цінах на суму 12,1 млн.грн., що на 18,3% більше за показник минулого року.
В сільгоспформуваннях району поголів’я ВРХ збільшилося на 2356 голів, а корів на 1382 голови. В 2,5 рази збільшилось виробництво молока.
Виконується Програма в сфері споживчого ринку. Оборот роздрібної торгівлі в порівняльних цінах в цілому по району становить виконання 111,2% .
Але слід вказати і на недоліки. Як недопрацювання говорять за себе факти сповільнення робіт в будівельній галузі. Також мають місце ряд проблем в освіті, медицині, культурі та інших галузях.
З урахуванням обговорення прийняте відповідне розпорядження.
В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Юрій Дзюбан та депутат обласної ради Василь Марченко.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадсьуістю апарату райдержадміністрації